Zdjęcie terenu przy ul. Horoszkiewicza w Pleszewie z drona.

Sprzedaż działek budowlanych przy ul. Horoszkiewicza w Pleszewie

image_print

PTBS Pleszew zamierza sprzedaż nieruchomości gruntowe niezabudowane przeznaczone na cele budowlane, które mieszczą się przy ul. E. Horoszkiewicza w Pleszewie. Celem sprzedaży przeprowadzona zostanie aukcja. Oferta dotyczy pięciu działek o łącznej powierzchni ponad 5000 m2.

Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sprzedaje nieruchomości gruntowe pod budowę. To 5 działek znajdujących się w Pleszewie przy ul. E. Horoszkiewicza, których łączna powierzchnia wynosi 5 197 m2. Działki są uzbrojone w instalację wodną, kanalizację sanitarną oraz deszczową, a na całej długości ulicy wykonany został gazociąg. Wraz z działkami kupujący nabywa projekt budowlany budowy domów w zabudowie szeregowej wraz z pozwoleniem na budowę, a dla inwestycji został już założony dziennik budowy. Zapraszam do udziału w aukcji na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej przeznaczonej na cele budowlane znajdujących się przy ulicy Edwarda Horoszkiewicza w Pleszewie. Łączna powierzchnia działek będących przedmiotem aukcji wynosi 5 197 metrów kwadratowych – zachęca Artur Stańczyk, Prezes Zarządu PTBS Pleszew.

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości muszą złożyć ofertę wstępną wraz z wadium do 31 sierpnia 2023 r. do godziny 12:00. Aukcja odbędzie się w terminie do 7 dni od dnia składania ofert wstępnych w siedzibie Spółki, o czym zainteresowani zostaną powiadomieni. Szczegółowych informacji udziela Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Malinie 6/25, 63-300 Pleszew, telefon: 62 74-28-365.

Mapa działek zlokalizowanych przy ul. Horoszkiewicza w Pleszewie, które sprzedaje PTBS Pleszew.