PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU – 2D dubbing – PREMIERA KRAJOWA
14:05 - 14:45
MÓJ PIES ARTUR – 2D dubbing – Premiera Krajowa
14:55 - 16:40
OMEN: POCZATEK – 2D napisy
16:50 - 18:50
PERFECT DAYS – 2D napisy
18:55 - 20:55
2
Święta majowe z pleszewskimi harcerzami
12:00 - 14:00
3
4
5
6
7
8
9
Warsztaty książki tunelowej
16:00 - 17:00
10
ANSELM – 2D napisy
12:30 - 14:05
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
14:20 - 15:40
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
16:00 - 17:45
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek – otwarcie wystawy
17:30 - 18:30
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
18:00 - 20:10
Maria Peszek – spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek
19:00 - 20:00
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D napisy – PREMIERA KRAJOWA
20:20 - 22:50
11
ANSELM – 2D napisy
12:30 - 14:05
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
14:20 - 15:40
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
16:00 - 17:45
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
18:00 - 20:10
Kwartet Afanasjew-Szymanowski – koncert
19:00 - 20:00
12
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
13:20 - 14:40
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
15:00 - 16:45
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:45 - 21:55
13
Pleszewski Konkurs Fletowy
09:00 - 18:00
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
13:20 - 15:05
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
15:20 - 16:40
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:45 - 21:55
14
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
13:20 - 14:40
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
15:00 - 16:45
Spektakl Teatru TAK “O pchle, co manier nie miała”
16:00 - 17:00
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:45 - 21:55
15
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
13:20 - 14:40
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
15:00 - 16:45
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D napisy – PREMIERA KRAJOWA
17:00 - 19:30
KASKADER – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:45 - 21:55
16
17
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
13:50 - 15:35
PRZYSIĘGA IRENY – 2D napisy
15:50 - 17:50
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
18:05 - 20:05
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D dubbing – PREMIERA KRAJOWA
20:20 - 22:45
Stacja nieboskłon – obserwacja nocnego nieba z Karolem Wójcickim
21:00 - 22:00
18
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
14:20 - 16:05
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
16:20 - 17:40
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
18:05 - 20:05
Noc Muzeów
19:00 - 21:00
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D napisy – PREMIERA KRAJOWA
20:20 - 22:50
19
UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – 2D dubbing – Premiera Krajowa
13:30 - 14:50
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D dubbing – PREMIERA KRAJOWA
15:10 - 17:35
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
17:50 - 19:35
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:50 - 21:50
20
PRZYSIĘGA IRENY – 2D napisy
13:00 - 15:00
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
15:10 - 16:55
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D dubbing – PREMIERA KRAJOWA
17:10 - 19:35
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:50 - 21:50
21
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
13:00 - 14:45
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
15:00 - 17:00
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D dubbing – PREMIERA KRAJOWA
17:10 - 19:35
PRZYSIĘGA IRENY – 2D napisy
19:50 - 21:50
22
PRZYSIĘGA IRENY – 2D napisy
13:00 - 15:00
SUPERSIOSTRY – 2D – PREMIERA KRAJOWA
15:10 - 16:55
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
17:10 - 19:10
KRÓLESTWO PLANETY MAŁP – 2D napisy – PREMIERA KRAJOWA
19:25 - 21:55
23
Spotkanie z Ewą Narkiewicz-Nejno
17:00 - 18:00
Don Vasyl i rodzina – koncert
18:00 - 20:00
24
MONSTER – 2D napisy
13:50 - 15:55
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
16:10 - 17:50
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
18:10 - 20:10
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D dubbing – Premiera Krajowa
20:25 - 22:55
25
Mityng dotyczący profilaktyki raka piersi
12:00 - 14:30
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
13:50 - 15:50
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
16:05 - 17:45
MONSTER – 2D napisy
18:05 - 20:10
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D napisy – Premiera Krajowa
20:25 - 22:55
26
I Bieg Izabeli Czartoryskiej w Gołuchowie – Kareta Dam 2024
12:00 - 15:00
MONSTER – 2D napisy
12:40 - 14:45
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
15:00 - 16:40
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D dubbing – Premiera Krajowa
17:00 - 19:30
Koncert z okazji Dnia Mamy – Katarzyna Zawada
19:15 - 20:30
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:50 - 21:50
27
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
12:45 - 14:25
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
14:45 - 16:45
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D napisy – Premiera Krajowa
17:00 - 19:30
Spoko Loko – koncert dla dzieci
17:00 - 18:00
Dziecko przy stole – spotkanie z Aniką Nawrocką
18:00 - 19:00
MONSTER – 2D napisy
19:45 - 21:50
28
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
15:00 - 16:40
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D dubbing – Premiera Krajowa
17:00 - 19:30
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
19:50 - 21:50
29
HIT MAN – 2D napisy – Premiera Krajowa
12:45 - 14:45
STRAŻNICZKA SMOKÓW – 2D dubbing – Premiera Krajowa
15:00 - 16:40
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D dubbing – Premiera Krajowa
17:00 - 19:30
MONSTER – 2D napisy
19:45 - 21:50
30
Dla Serca Jezusowego 5 – koncert Scholi Lenartowickiej
19:15 - 21:00
31
FURIOSA: SAGA MAD MAX – 2D napisy – Premiera Krajowa
20:25 - 22:55
1
2