Sołectwa i osiedla oraz dane kontaktowe

Osiedla w Pleszewie

Osiedle nr 1 “Zielone”

Przewodniczący: Marcin Walczak
Adres Przewodniczącego: ul. Zielona 10/24
Telefon kontaktowy + 48 788 136 350
Obszar: Kasztanowa, Koźmińska, Kwiatowa, Lipowa (numery parzyste od 2 do końca), Osiedlowa, Poznańska (numery nieparzyste od 63 do końca), Różana, Słoneczna, Szpitalna, Wierzbowa, Wiśniowa, Zielona.

Osiedle nr 2 “Wojska Polskiego”

Przewodniczący: Karol Szehyński
Adres Przewodniczącego: Aleje Wojska Polskiego 42/2
Telefon kontaktowy: : + 48 500 191 015
Obszar: Aleje Mickiewicza, Aleje Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Famotu, Grunwaldzka, Krótka , Kubackiego, Karola Marcinkowskiego, Plac Wolności im. Jana Pawła II, Sporna, Sportowa, Stefana Batorego, Traugutta, Władysława Jagiełły

Osiedle nr 3 “Śródmieście”

Przewodniczacy: Mateusz Antczak
Adres Przewodniczącego: ul. Krzywa 2/4
Telefon kontaktowy: : + 48 698 299 512
Obszar: Kolejowa, Kowalska, Krzywa, Krzyżowa, Lecha Kaczyńskiego, Łąkowa, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Poznańska (numery nieparzyste od 1 do 33), Sienkiewicza, Stare Targowisko, Stolarska, Strumykowa, Targowa, Wąska, Wyspiańskiego, Zamkowa

Osiedle nr 4 “Rodzinne”

Przewodniczący: Ryszard Jentek
Adres Przewodniczącego: ul. Piaski 12
Telefon kontaktowy: + 48 886 435 212
Obszar: Garncarska, Kaliska, Kilińskiego, Komunalnych, Kościelna, Niepodległości, Panieńska, Piaski, Plac Kościelny, Polna Samulskiego, Szkolna, Śmieja Młyn, Wodna, Wschodnia

Osiedle nr 5 “Jordanowskie”

Przewodnicząca: Elżbieta Hyla
Adres Przewodniczącego: ul. Rynek 5
Telefon kontaktowy: + 48 504 042 055
Obszar: Bramkowa, Daszyńskiego, Edmunda Bojanowskiego, Glinki, Kraszewskiego, Ks. Kazimierza Niesiołowskiego, Lenartowicka, Plac Powstańców Wlkp., Prokopowska, Rynek, Tyniec

Osiedle nr 6 “Wokół wieży”

Przewodnicząca: Dorota Żarnowska
Adres Przewodniczące1: ul. Bogusławskiego 6
Telefon kontaktowy: + 48 663 599 727
Obszar: Błotna, Chełmońskiego, Chopina, Feliksa Nowowiejskiego, Gierymskiego, Grottgera, Gen. J. Hallera, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, J. Kiepury, J. Matejki, Józefa Szpunta, Kossaka, K. Kurpińskiego, Kusocińskiego, K. Sopałowicza, K. Szymanowskiego, L. Solskiego, Makowskiego, Marszewska, Michałowskiego, Moniuszki, M. Karłowicza, M. Bałuckiego, Norwida, Pomorska (numery od 1 do 20), Poznańska (numery parzyste od 2 do 58), Św. Ducha, Stefana Kisielewskiego, W. Bogusławskiego, Włodzimierza Jacorzyńskiego, Witkiewicza

Osiedle nr 7 “Zachodnie”

Przewodnicząca: Bernadeta Gawrońska
Adres Przewodniczącej: ul. Żeromskiego 12
Telefon kontaktowy: + 48 662 816 610
Obszar: Asnyka, Bałtycka, Cicha, Ciołkowskiego, Dąbrowskiego, Drobnika, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, Helska, Karczewskiego, Konopnickiej, Kopernika, Młyńska, M. C. Skłodowskiej, Nowa, Olsztyńska, Pomorska (numery od 21 do końca), Poznańska (numery parzyste od 60 do końca), Prusa, Szenica, Toruńska, Tuwima, Wł. Reymonta, Wrzesińska, Zachodnia, Żeromskiego

Osiedle nr 8 “Królewskie”

Przewodnicząca: Małgorzata Luźniarek
Adres Przewodniczącej: ul. Łokietka 10
Telefon kontaktowy: + 48 692 848 293
Obszar: Anny Jagiellonki, Armii Poznań, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Malinie, Malińska, Podgórna, Poziomkowa, Przemysława II, 70 Pułku Piechoty, Rolna, St.A. Poniatowskiego, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Zygmunta III Wazy, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego

Osiedle nr 9 “Reja”

Przewodniczący: Andrzej Załustowicz
Adres Przewodniczącego: ul. Kochanowskiego 3/22
Telefon kontaktowy: + 48 888 634 669
Obszar: A.F. Modrzewskiego, Kochanowskiego, Lipowa (numery nieparzyste od 1 do końca), M. Reja, M. Bogusza, Poznańska (numery nieparzyste od 35 do 61), Słowackiego

Osiedle nr 10 “Piastowskie”

Przewodniczący: Zdzisław Gorzeliński
Adres Przewodniczącego: ul. Mieszka I 23/1
Telefon kontaktowy: + 48 501 075 049
Obszar: Mieszka I, Bolesława Krzywoustego

Sołectwa w Gminie Pleszew

Baranówek

Sołtys: Hanna Rybak
Adres Sołtysa: Baranówek 11/D
Telefon kontaktowy: + 48 723 054 016

Borucin

Sołtys: Andrzej Szczepański
Adres Sołtysa: Borucin 11
Telefon kontaktowy: + 48 798 641 891

Bronów

Sołtys: Karol Kaniewski
Adres Sołtysa: Bronów 18
Telefon kontaktowy: + 48 505 530 217

Brzezie

Sołtys: Paweł Świątek
Adres Sołtysa: Brzezie, ul. Osiedlowa 7
Telefon kontaktowy: + 48 662 524 706

Bógwidze

Sołtys: Maciej Borkowski
Adres Sołtysa: Bógwidze 4 A
Telefon kontaktowy: + 48 500 104 514

Dobra Nadzieja

Sołtys: Renata Żarnowska – Nowaczyk
Adres Sołtysa: Dobra Nadzieja 58a
Telefon kontaktowy: + 48 664 476 407

Grodzisko

Sołtys: Adam Stencel
Adres Sołtysa: Grodzisko 104
Telefon kontaktowy: + 48 887 315 796

Janków

Sołtys: Dariusz Kamieniarczyk
Adres Sołtysa: Janków 20
Telefon kontaktowy: + 48 504 202 691

Korzkwy

Sołtys: Anita Szczepaniak
Adres Sołtysa: Korzkwy 4
Telefon kontaktowy: + 48 664 976 794

Kowalew

Sołtys: Beata Mofina
Adres Sołtysa: Kowalew, ul. Fabianowska 2 A
Telefon kontaktowy: + 48 508 164 186

Kuczków

Sołtys: Tobiasz Reimann
Adres Sołtysa: Kuczków, ul.Osiedlowa 8/1
Telefon kontaktowy: + 48 608 695 012

Lenartowice

Sołtys: Izabela Porzucek
Adres Sołtysa: Lenartowice 37
Telefon kontaktowy: + 48 501 684 132

Lubomierz

Sołtys:Eugeniusz Kopaczewski
Adres Sołtysa: Lubomierz 24
Telefon kontaktowy: + 48 518 769 903

Ludwina

Sołtys: Andrzej Mizerkiewicz
Adres Sołtysa: Ludwina 1
Telefon kontaktowy: + 48 608 484 780

Marszew

Sołtys: Katarzyna Trawińska
Adres Sołtysa: Marszew, ul. Cedrowa 23
Telefon kontaktowy: + 48 665 121 971

Nowa Wieś

Sołtys: Bernard Rybak
Adres Sołtysa: Nowa Wieś 38a
Telefon kontaktowy: + 48 604 576 501

Pacanowice

Sołtys: Emil Forycki
Adres Sołtysa: Pardelak 13a
Telefon kontaktowy: + 48 662 092 035

Piekarzew

Sołtys: Grażyna Jezierska
Adres Sołtysa: Piekarzew 40a
Telefon kontaktowy: + 48 784 659 738

Pardelak

Sołtys: Sławomira Glaza
Adres Sołtysa: Prokopów 14
Telefon kontaktowy: + 48 600 595 518

Rokutów

Sołtys: Grzegorz Szwedek
Adres Sołtysa: Rokutów 24
Telefon kontaktowy: + 48 604 333 120

Sowina

Sołtys: Roman Bartoszyk
Adres Sołtysa: Sowina 25/1
Telefon kontaktowy: + 48 602 704 435

Sowina Błotna

Sołtys: Romana Adamek
Adres Sołtysa: Sowina Błotna 38
Telefon kontaktowy: + 48 604 509 713

Suchorzew

Sołtys: Dariusz Dryjański
Adres Sołtysa: Suchorzew, ul. Kowalewska 9
Telefon kontaktowy: + 48 603 079 514

Taczanów Pierwszy

Sołtys: Zdzisław Michalski
Adres Sołtysa: Taczanów Pierwszy 20
Telefon kontaktowy: + 48 512 144 294

Taczanów Drugi

Sołtys: Kinga Melka
Adres Sołtysa: Taczanów Drugi 2A/4
Telefon kontaktowy: + 48 511 101 604

Zawady

Sołtys: Roman Szwedek
Adres Sołtysa: Zawady 11
Telefon kontaktowy: + 48 696 250 263

Zawidowice

Sołtys: Agnieszka Walczak-Szczepaniak
Adres Sołtysa: Zawidowice 7
Telefon kontaktowy: + 48 503 460 633

Zielona Łąka

Sołtys: Wojciech Wujs
Adres Sołtysa: Zielona Łąka 25a
Telefon kontaktowy: + 48 502 559 734