prace lokalnych artystów na wernisażu ArtNaTor w Zajezdni Kultury w Pleszewie

Weź udział w licytacji dzieł lokalnych artystów!

Do 4 grudnia można licytować dzieła lokalnych artystów w ramach przeglądu sztuki – ArtNaTor. Dochód w całości zostanie przekazany na pomoc pleszewskim stowarzyszeniom zajmującym się zwierzętami.

Grupa lokalnych artystów z terenu Miasta i Gminy Pleszew oraz Powiatu Pleszewskiego stworzyła wydarzenie, dzięki któremu wsparcie popłynie do potrzebujących. ArtNaTor – bo tak nazwali swoje przedsięwzięcie, to zbiór wielu dzieł sztuki od rysunków i grafik, przez ceramikę po rzeźby. Dzięki przeprowadzonej sprzedaży dzieł, wsparte zostaną stowarzyszenia zajmujące się pomocą zwierzętom: Pleszewskie Stowarzyszenie Kocia Łapka oraz wolontariusze z Azylu dla Zwierząt w Pleszewie.

W piątek 18 listopada odbył się wernisaż, podczas którego zaprezentowane zostały wszystkie prace, które następnie wystawiono na licytację. Wystawę można oglądać do 4 grudnia w Galerii Zajezdni Kultury w Pleszewie. Licytacje odbywają się na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/groups/5461024837359739 do 4 grudnia do godziny 18:00.

prace lokalnych artystów na wernisażu ArtNaTor w Zajezdni Kultury w Pleszewie

Oryginalna ceramika na wernisażu ArtNaTor w Zajezdni Kultury w Pleszewie

Prace lokalnych artystów na wernisażu ArtNaTor w Zajezdni Kultury w Pleszewie

Prace przestrzenne lokalnych artystów na wernisażu ArtNaTor w Galerii Zajezdni Kultury w Pleszewie

Materiały reklamowe przeglądu sztuki ArtNaTor w Galerii Zajezdni Kultury w Pleszewie

prace lokalnych artystów na wernisażu ArtNaTor w Galerii Zajezdni Kultury w Pleszewie

Fot. Agawa Pe