Wręczenie Medalu Jubileuszowego "Bene Meritus" za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców burmistrzowi Miasta i Gminy Pleszew

Doroczne spotkanie z działkowcami

image_print

Jak co roku, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew spotkał się prezesami Rodzinnych Ogródków Działkowych. Była to kolejna okazja, aby podsumować dokonania i omówić bieżące sprawy. Nie zabrakło niespodzianek.

W styczniu – miesiącu podsumowań i planów na przyszłość w ratuszu odbyło się tradycyjne spotkanie z prezesami Rodzinnych Ogródków Działkowych działających na terenie gminy Pleszew. Reprezentują oni ważną grupę społeczną, czyli działkowców, którzy na co dzień dbają o zielone zakątki w gminie. Dyskusje burmistrza z prezesami obejmowały między innymi temat budżetu gminy na 2023 rok, a także plan działań na ten rok. Nie obyło się również bez podsumowań wcześniejszych dokonań. Udało się także poruszyć i omówić bieżące problemy ROD.

Podczas spotkania nie zabrakło również miłych gestów. Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusz Ptak oraz Marian Adamek – wieloletni burmistrz, a obecnie przewodniczący Rady Powiatu Pleszewskiego otrzymali Medale Jubileuszowe „Bene Meritus” za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców. Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie jakim jest Medal Jubileuszowy „Bene Meritus”. Cieszę się również, że mamy w gminie Pleszew tak zaangażowanych społeczników, którzy dbają o nasze zielone i bezcenne zakątki – podsumował spotkanie burmistrz Arkadiusz Ptak.