na zdjęciu widać plac budowy nowych mieszkań

Chcesz wynająć lokal usługowy? Zgłoś się już teraz!

image_print

Choć budowa nowego budynku u zbiegu ulic Bogusza i Poznańskiej w Pleszewie dopiero ruszyła, ratusz już szuka potencjalnych nabywców lokalu usługowego, który zlokalizowany będzie na parterze. Wszystko po to, by uzgodnić ewentualne zmiany jeszcze w trakcie budowy.

Nowy budynek oprócz 21 mieszkań ma mieć także duży lokal usługowy zlokalizowany na parterze. Jego powierzchnia wynosi ok. 200 m², ale urząd nie wyklucza podziału na mniejsze pomieszczenia.

Już teraz można zgłaszać chęć wynajmu lokalu pod własną działalność. – Chcemy w tej sposób dać szansę potencjalnemu najemcy do zagospodarowania przestrzeni na potrzeby swojej działalności. To ważne teraz, dopóki trwa budowa i można dokonać jeszcze zmian w projekcie – tłumaczy Andrzej Jędruszek, zastępca burmistrza.

Zainteresowanych wynajęciem lokalu użytkowego zapraszamy do Wydziału Inwestycyjnego pleszewskiego ratusza do końca czerwca bieżącego roku. – Będzie można zapoznać się z projektem i zaproponować zmiany – mówi Anna Bogacz, rzecznik prasowy urzędu. Najlepiej umówić się telefoniczne: 62 74 28 350.

na zdjęciu widać plac budowy