Grupowe zdjęcie wszystkich stypendystów Miasta i Gminy Pleszew w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pleszewie.

Stypendia Miasta i Gminy Pleszew rozdane

image_print

Uczniowie Miasta i Gminy Pleszew z najwyższą średnią i osiągnięciami otrzymali stypendia. Uroczyście wręczył je burmistrz z zastępcami oraz przewodnicząca i dyrektorzy placówek. To tradycja nagradzania za zaangażowanie i ciężką pracę przez cały rok szkolny.

Wręczanie stypendiów Miasta i Gminy Pleszew to coroczna tradycja, w której nagradzani są uczniowie szkół MiG Pleszew z najwyższą średnią lub wyjątkowymi osiągnięciami. Grono uzdolnionych zbiera się w Hali Widowiskowo-Sportowej, aby wspólnie świętować sukcesy i odbierać wyróżnienia z rąk władz miasta.

Tegoroczna uroczystość wręczenia stypendiów Miasta i Gminy Pleszew została przygotowana dla 334 osób, które swoimi wynikami i osiągnięciami zasłużyły na uhonorowanie. Wyjątkowe gratulacje uczniowie mogli odebrać z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusza Ptaka, Adeli Grali-Kałużnej – przewodniczącej Rady Miejskiej oraz zastępców burmistrza i dyrektorów placówek, do których uczęszczają.

W ostatnich latach dużo inwestowaliśmy w placówki oświatowe. My dajemy wam szansę, wy ją wykorzystujecie. Uczcie się, edukujcie – mówił do stypendystów burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak gratulując im świetnych wyników. Podczas gali goście mogli wysłuchać również krótkiego koncertu muzycznego, który wprowadził ich w uroczysty nastrój