Plakat koncertu Urszuli z okazji Dnia Kobiet odbywającego się w Hali Widowiskowo-Sportowej 9 marca 2024 roku o godzinie 18:00.

Przeżyj niesamowity Dzień Kobiet z Urszulą

image_print

Wielki krokami zbliża się Święto Kobiet, które w Polsce jest celebrowane szczególnie. Okazję do świętowania będą mieli również mieszkańcy Pleszewa i okolic. Z dmuchawcami, latawcami i wiatrem przyleci Urszula, by umilić ten wyjątkowy wieczór.

Tradycją w Pleszewie stały się koncerty organizowane z okazji Dnia Kobiet. To właśnie 8 marca jest okazją, by zaprosić mieszkańców (nie tylko panie) do wspólnego świętowania. Każdego roku w Hali Widowiskowo-Sportowej pojawiają się różne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W minionych latach publiczność zabawiali już Zbigniew Wodecki, Irena Santor, Sławek Uniatowski czy Eleni. I tym razem na scenie nie zabraknie wielkich przebojów, bowiem z muzyczną niespodzianką dla Pań wystąpi Urszula.

Tegoroczny Dzień Kobiet świętować będziemy z Urszulą. Myślę, że jej dmuchawce, latawce, wiatr połączą pokolenia – mówi Arkadiusz Ptak, burmistrz Pleszewa. Koncert zaplanowano na 9 marca 2024 r. na godzinę 18:00. Zgodnie z tradycją odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Krzywoustego. Bilety w cenie 80 zł można nabyć w Parku Wodnym „Planty”, Zajezdni Kultury oraz na stronach: www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl .


Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak “Dmuchawce, latawce, wiatr”, “Na sen”, “Rysa na szkle”, “Malinowy król” czy “Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. “Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single “Na sen” i “Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki.

Źródło: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/117913/Pleszew/Urszula/