Grafika ukazująca kukurydzę na tle banknotów.

Pomoc finansowa dla producentów zbóż

image_print

Biuro Powiatowe ARiMR w Pleszewie przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy finansowej dla producentów zbóż w terminie do 5 czerwca 2024 r. Pomoc finansowa skierowana jest dla tych producentów rolnych, którzy w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 maja 2024 r. dokonali sprzedaży pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych.

Formularz wniosku jest dostępny w Biurze Powiatowym ARiMR w Pleszewie oraz na stronie internetowej www.gov.pl/web/arimr. Ponadto na stronie internetowej www.gov.pl/web/arimr zamieszczone są informacje na temat daty złożenia wniosku, możliwych form złożenia wniosku (w siedzibie biura, listownie za pomocą operatora pocztowego lub za pomocą platformy ePUAP lub usługi mObywatel na stronie gov.pl ze szczególnym zwróceniem uwagi, aby przy tej formie wniosek o udzielenie pomocy oraz załączniki były podpisane przez Wnioskodawcę “podpisem elektronicznym”).

W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 62 79 14 078, 62 74 20 101.
Obsługa beneficjentów oraz klientów zewnętrznych w Biurach Powiatowych ARiMR w dni robocze odbywa się w godzinach od 8:00 do 15:00.

Pełna treść komunikatu – POBIERZ [pdf]