plakat z okazji dnia dziecka w parku miejskim w Pleszewie

Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka

image_print

Gra terenowa, występy dzieci, spektakl, zagroda żywych zwierząt, animacje, pokazy ratowników, dmuchańce, bańki mydlane i wiele wiele innych. Moc atrakcji czeka na mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka.

5 czerwca Miasto i Gmina Pleszew organizuje Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Będzie moc atrakcji i świetna zabawa dla najmłodszych. Impreza rozpocznie się o godzinie 15 w Parku Miejskim przy ul. Bogusza. Tam, czekać będzie na dzieci mnóstwo atrakcji. Wśród nich na pewno: animacje, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych, zagroda żywych zwierząt, dmuchańce, ciuchcia, a także pokazy służb ratunkowych.

W czasie festynu dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w grze terenowej “Bezpieczny odkrywca”, w której nagrodą główną jest rower! Ok. godziny 15.30 odbędzie się spektakl teatralny, wystąpią również dzieci i młodzież ze szkół, a także Studio Tańca Frajda.

Podczas imprezy, będzie można pomóc potrzebującym i wziąć udział w akcji charytatywnej “Weź pluszaka za piątaka”, którą poprowadzi Fundacja Bread of Life.

Dodatkową atrakcją będą przejazdy koleją wąskotorową w godzinach 13:00-15:00. Ponadto, zostaną wręczone nagrody w konkursach “EkoPleszew” i “Na najbardziej rowerową placówkę”.

Serdecznie zapraszamy!

plakat z okazji dnia dziecka w parku miejskim w Pleszewie
plakat z okazji dnia dziecka w języku ukraińskim