Reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate na Mistrzostwach Polski Karate w Karpaczu.

Karatecy na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karpaczu

image_print

Reprezentacja zawodników Pleszewskiego Klubu Karate wzięła udział w zmaganiach na Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów w Karpaczu. Wychowankowie Bartłomieja Sołtysiaka zdobyli trzy medale.

Czołowi reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate wystąpili na Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów w Karpaczu. Pod czujnym okiem trenera Bartłomieja Sołtysiaka udało im się zdobyć trzy medale. Złoty, srebrny i brązowy.

Złoty medal i Mistrzostwo Polski zdobyła Magdalena Godlewska w kumite -68kg. Pierwszą walkę wygrała 4-0 z Urszulą Tokajuk z Białostockiego Klub Karate, w półfinale pokonała 4-0 Klaudię Rachwał z klubu Olimp Łódź, a w walce finałowej zwyciężyła 4:2 z Wiktorią Grejner z Klubu Karate Nidan Zawadzkie.

Michałowi Florczakowi przypadł srebrny medal w kumite -84kg. Półfinałową walkę wygrał 8-0 z Rafałem Panasewiczem oraz finał przegrał 3-4 z Jarosławem Koziołem z Olimpu Łódź. Natomiast brązowy medal przypadł Bartłomiejowi Sołtysiakowi w kumite +84kg. Walkę o półfinał przegrał 1-4 z Mariuszem Migdalskim, a w repasażowej o brązowy medal wygrał 2-1 z Bartoszem Kędzierskim Olimp Łódź.

Wyniki PKK Pleszew:

Złoty medal:
– Magdalena Godlewska – kumite ind. Seniorek -68kg,
Srebrny medal:
– Michał Florczak – kumite ind. seniorów -84kg,
Brązowy medal:
– Bartłomiej Sołtysiak – kumite ind. seniorów +84kg.

Reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate na Mistrzostwach Polski Karate w Karpaczu.