Plakat konkursu organizowanego przez WOPR Gołuchów "Bezpieczne wakacje".

Weź udział w konkursie “Bezpieczne wakacje”

image_print

WOPR Gołuchów organizuje konkurs dla uczniów na temat bezpieczeństwa w wakacje. Technika jest dowolna, a termin zgłoszeń upływa 16 czerwca. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu pleszewskiego mogą wziąć udział w konkursie plastycznym “Bezpieczne wakacje” organizowanym przez WOPR Gołuchów we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Pleszewie oraz Starostwem Powiatowym w Pleszewie. Celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań w okresie wakacji oraz podczas wypoczynku, a także poszerzenie wiedzy na temat zagrożeń związanych z nieodpowiedzialnymi zachowaniami.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej w formacie A4 dowolną techniką przedstawiającej wybrane przez uczestnika zagadnienie związane z bezpieczeństwem w okresie wakacji letnich lub podczas wypoczynku. Uczestnik sam może zdecydować w jaki sposób interpretować przedstawione zagadnienia. Prace można składać w Parku Wodnym “Planty” do dnia 16 czerwca. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody za 3 pierwsze miejsca oraz nagrody specjalne ufundowane przez Starostę Pleszewskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy w Pleszewie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 22 czerwca 2023 roku w Parku Wodnym “Planty”.

Regulamin oraz karta zgłoszeń do pobrania TUTAJ.

Plakat konkursu organizowanego przez WOPR Gołuchów "Bezpieczne wakacje".