Ikona przedstawiająca informację

Warsztaty konsultacyjne – Plan Adaptacji do Zmian Klimatu dla Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

Warsztaty konsultacyjne – Plan Adaptacji do Zmian Klimatu
dla Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

W imieniu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zapraszamy do udziału w warsztatach konsultacyjnych dotyczących najważniejszych problemów związanych ze zmianami klimatu w naszym regionie.

Warsztaty odbędą się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kaliszu dnia 21.04.2022 r. w godzinach od 09.00 do 12.00. Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem https://forms.office.com/r/3s3J0FJyPZ . Prosimy o rejestrację w terminie do 15.04.2022 r.

Organizatorzy poza spotkaniami przygotowali także narzędzie internetowe „Mapuj Klimat” (http://mapujklimat.terrifica.eu/ako/), dzięki któremu każdy z mieszkańców ma możliwość zaznaczania na wirtualnej mapie miejsc, w których dają się odczuć zarówno pozytywne jak i negatywne skutki zmian klimatu. Zachęcamy do skorzystania z tego łatwego w obsłudze narzędzia i podzielenia się swoimi doświadczeniami jeszcze przed warsztatami, a także do wzięcia udziału w warsztatach i współtworzenia Planu Adaptacji do Zmian Klimatu dla Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.