grupa ludzi pozujących do zdjęcia podczas targów inwestycyjnych

Pleszew na targach w Monachium

image_print

Pleszew był jednym z pięciu wielkopolskich samorządów, które wzięły udział w Targach EXPO REAL w Monachium. To największe w Europie targi, gdzie spotykają się inwestorzy i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. Pleszew prezentował tam swoje możliwości i ofertę inwestycyjną.

Wydarzenie trwało od 11 do 13 października 2021 r.  Prócz Miasta i Gmin Pleszew wzięły w nim udział inne wielkopolskie samorządy: Gmina Brudzew, Miasto Konin, Gmina Chodzież i Gmina Września. Wszystkie wspólnie prezentowały się na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego.

Targi Expo Real należą do największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w branży nieruchomości w Europie. W tym roku   tematami przewodnimi była ochrona środowiska – szczególnie zmiany klimatyczne i wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii, pandemia oraz digitalizacja.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Zobacz także info na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego

trzy logotypy informujące o pozyskaniu środków z unii europejskiej

cztery osoby siedzące pzy soliku i dyskutujące podczas targów

Wiszące na ścianie planse przedstawiające inwestycje

grupa ludzi pozujących do zdjęcia podczas targów inwestycyjnych