Ratusz ma Głównego Księgowego
14
02
2020

Ratusz ma Głównego Księgowego

Dodane przez Anna Bogacz 0

W ramach przeprowadzanego naboru pleszewskiego magistratu Agnieszka Baurycza objęła z dniem 4 lutego br. stanowisko Głównego Księgowego Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie.

 

Agnieszka Baurycza jest absolwentką SWSPiZ w Łodzi na kierunku zarządzanie i marketing o specjalności zarządzania finansami. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami w JSFP na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od blisko 17 lat związana z samorządem terytorialnym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie koordynowania procesów księgowych i finansowych w jednostce budżetowej. Ostatnim miejscem jej pracy był Urząd Miejski w Ostrowie Wlkp.

 

Pani Agnieszka będzie sprawować nadzór nad finansami Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie. Do jej zadań będzie należeć m.in. opracowywanie projektu budżetu gminy i projektu w sprawie  Wieloletniej Prognozy Finansowej, nadzorowanie sprawozdawczości budżetowej, opracowywanie oraz sporządzanie okresowych analiz sytuacji finansowej i sprawozdań. Będzie też sprawować nadzór nad pracownikami Wydziału Finansowego UMiG w Pleszewie.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast