podium zawodników w turnieju rankingowym Polskiej Unii Karate w Bielsku Białej, brązowy medalista z Pleszewskiego Klubu Karate

Międzynarodowe zmagania pleszewskich karateków

image_print

Zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate wzięli udział w kolejnym międzynarodowym turnieju. Wywalczyli medal wśród blisko 2 tysięcy uczestników.

Polish Open to turniej rankingowy Polskiej Unii Karate Polish Open Bielsko Biała. W dniach 1-2 października odbyły się tam zawody XVI International Karate Grand Prix POLISH OPEN. Wśród 1639 zawodników z 28 krajów znaleźli się zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate. W zawodach wzięło udział pięciu podopiecznych Bartłomieja Sołtysiaka. Jeden z nich wywalczył medal, drugi natomiast zajął wysoką lokatę tuż za podium.

Brązowym medalistą turnieju rankingowego Polskiej Unii Karate w Bielsku-Białej został Michał Florczak w kumite w U21 -84kg. Piąte miejsce osiągnął Jakub Borowczyk w kumite juniorów -61kg. Ponadto udział w zawodach wzięli: Maja Kolanowska w kumite U14 -47kg, Magdalena Godlewska w kumite seniorek -68kg, Paweł Spychalski w kumite U21 -75kg.

Zawody Polskiej Unii Karate w Bielsku Białej

zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate podczas turnieju rankingowego Polskiej Unii Karate w Bielsku-Białej

walka karateków podczas turnieju rankingowego Polskiej Unii Karate w Bielsku Białej