Prosto z miasta

Pleszewianie łączcie się!

To będzie kolejne niezwykłe sportowe wydarzenie w Pleszewie! Z okazji oddania do użytku zmodernizowanej bieżni Stadionu Miejskiego! Zorganizuj swoją (...) »

Pleszewianie łączcie się!

To będzie kolejne niezwykłe sportowe wydarzenie w Pleszewie! Z okazji oddania do użytku zmodernizowanej bieżni Stadionu Miejskiego! Zorganizuj swoją drużynę i weź udział w Olimpiadzie Sportowej PPL 2015! Dobiegł końca remont bieżni pleszewskiego Stadionu Miejskiego. To okazja, by odbyły się na niej pierwsze zawody i to nie byle jakie. W dniach 6-7 czerwca, nie tylko na stadionie, ale i w innych obiektach sportowych odbędzie się pierwsza OLIMPIADA SPORTOWA PPL 2015. Skierowana jest do wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew i powiatu pleszewskiego. Rywalizacja odbywać się będzie w sześciu dyscyplinach sportowych: pływanie, bowling, spinning (rowery stacjonarne), strzelanie, bieg sztafetowy oraz skok w dal. Wystarczy utworzyć 7-osobową drużynę i wystartować! – Ideą tej olimpiady jest nie tylko propagowanie sportu i zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim dobra zabawa – tłumaczy Arkadiusz Ptak – zastępca burmistrza MiG Pleszew […]

czytaj całość »
Wiadomości

Porządki na cmentarzu komunalnym

Trwają porządki na pleszewskim cmentarzu komunalnym. Przede wszystkim zostanie uregulowana tzw. aleja zasłużonych. Oznacza to, że zlikwidowana zostanie kostka brukowa, którą właściciele ułożyli na (...) »

Meloniki najlepsze!

Ogromny sukces Studia Tańca FRAJDA, działającego w pleszewskim Domu Kultury. Jazzowa choreografia młodych tancerek zaowocowała pierwszym miejscem podczas Regionalnych Spotkań Tanecznych „Tylko dance ma (...) »

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie poszukują zaginionej 68 letniej kobiety

W dniu 20 kwietnia 2015 roku, w miejscowości Ludwina, gmina Pleszew zaginęła 68 letnia Zofia Skowrońska. Zaginiona 68-latka po raz ostatni widziana była w (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
Sonda

Jak oceniasz ofertę sportową w Pleszewie?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy