video
*** Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie! Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.
Prosto z miasta

Paranienormalni w Pleszewie

W pleszewskiej Hali Sportowej wystąpi kabaret Paranienormalni. Show pod nazwą „Pierwiastek z trzech” odbędzie się 15 maja. Bilety już (...) »

Paranienormalni w Pleszewie

W pleszewskiej Hali Sportowej wystąpi kabaret Paranienormalni. Show pod nazwą „Pierwiastek z trzech” odbędzie się 15 maja. Bilety już w sprzedaży. Spragnieni śmiechu i dobrej zabawy już niebawem będą mogli zobaczyć występ kabaretu Paranienormalni. 15 maja w Hali Sportowej przy ZSP nr 3 o godz. 15.30 przedstawią program „Pierwiastek z trzech”, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! „Pierwiastek z Trzech” to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym […]

czytaj całość »
Wiadomości

Wielcy utytułowani

Teofil Fengier Pleszewianinem Roku 2015, Marian Adamek Zasłużonym dla Województwa Wielkopolskiego, a Miasto i Gmina Pleszew ze Złotym Medalem Zasługi. To tylko niektóre tytuły (...) »

Burmistrz nadal wita BOBASY

W ubiegłym roku ponad 270 nowych mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew dostało od burmistrza prezent powitalny. Pleszewskie bodziaki nosi więcej chłopców niż dziewczynek. Najczęstsze (...) »

Zdarzenia drogowe

W sobotę (6 lutego) w Lutyni doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy audi. Mężczyzna wpadł w poślizg i wjechał w hydrant. Miał (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
Sonda

Czy na terenie Pleszewa jest wystarczająco zieleni?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy