video
*** Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie! Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.
Prosto z miasta

Mali aktorzy

Aż 10 przedszkoli zaprezentowało się na scenie podczas XIV Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych „Witajcie w naszej bajce”. Triumfowały maluchy z (...) »

Mali aktorzy

Aż 10 przedszkoli zaprezentowało się na scenie podczas XIV Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych „Witajcie w naszej bajce”. Triumfowały maluchy z Dobrzycy. Na scenie w sali widowiskowej pleszewskiego Domu Kultury było niezwykle kolorowo, zabawnie, ale i profesjonalnie. 28 kwietnia odbywał się bowiem XIV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych „Witajcie w naszej bajce”. Jury oceniało kapryśną królewnę, czerwonego kapturka, niegrzeczną żabkę czy grymaśną stokrotkę. Były też odwiedziny w Kaczuszkowie czy Krasnoludkowie. Do udziału zgłosiło się aż 10 przedszkoli z całego powiatu pleszewskiego: 1)      Publiczne Przedszkole nr 1 „Bajka” w Pleszewie – przedstawienie pt. „Kapryśna królewna” 2)      Przedszkole „Jedyneczka” przy ZSP nr 1 w Pleszewie – przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” 3)      Publiczne Przedszkole nr 2 im. „Misia Uszatka” w Pleszewie – przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko” 4)      Publiczne Przedszkole nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie – przedstawienie pt. „Przygody niegrzecznej żabki” 5)      Przedszkole […]

czytaj całość »
Wiadomości

Gimnazjaliści rywalizowali w bowlingu

W ostatnich dniach kwietnia w kręgielni bowlingowej w Parku Wodnym „Planty” odbyły się I Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjów w Bowlingu. Do rywalizacji zgłosiło się pięć (...) »

Kino pełne talentów

W kinie HEL odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Talent Show – konkursu talentów organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską Pleszewa. Kto zaśpiewa w finale (...) »

Kolizje drogowe

Wczoraj na terenie Pleszewa doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przyczyną było nieostrożne cofanie i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 4 maja o (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Sonda

Czy na terenie Pleszewa jest wystarczająco zieleni?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy