Prosto z miasta

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Spokoju i łaski płynących ze Zmartwychwstania Pańskiego, Smacznego święconego jajka, Radości z chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, (...) »

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Spokoju i łaski płynących ze Zmartwychwstania Pańskiego, Smacznego święconego jajka, Radości z chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, Zdrowia, pogody ducha i wzajemnej życzliwości z okazji Świąt Wielkanocnych życzą Marian Adamek – burmistrz Miasta i Gminy Pleszew oraz Olgierd Wajsnis – przewodniczący Rady Miejskiej w Pleszewie  

czytaj całość »
Wiadomości

Konferencja o innowacjach społecznych

Miasto i Gmina Pleszew oraz Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact organizują w naszym mieście konferencję dotyczącą innowacji społecznych w kontekście Unii Europejskiej i (...) »

Droga krzyżowa ku czci Papieża

Uroczysta droga krzyżowa ulicami miasta odbyła się w niedzielę 13 kwietnia. Pleszewianie oddali w tej sposób hołd Janowi Pawłowi II w ramach obchodów Jego (...) »

Działania prewencyjne „Bezpieczny senior”

Zmniejszenie liczby przestępstw popełnianych na osobach starszych było celem akcji, przeprowadzonej w czwartek na terenie powiatu pleszewskiego.  Policjanci przeprowadzili działania pn. Bezpieczny Senior. Akcja (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Sonda

Czy w Pleszewie powinny być parkomaty?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
Red Smoke Festival 2014
Nasi partnerzy