Setny maraton Tomka Pawłowskiego

Setny maraton Tomka Pawłowskiego

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na kolejną niecodzienną biegową imprezę.

Impreza odbędzie się w pleszewskich plantach, startujemy o godzinie 9.00, kończymy biegać o 14.00. W tym czasie każdy będzie mógł włączyć się do biegu, wystarczy przebiec jedną pętlę o długości 2180 metrów. Jest to minimalny dystans, który trzeba pokonać aby ukończyć bieg i otrzymać medal. Oczywiście nie musicie ograniczać się do 2 kilometrów, 5 godzin to wystarczający czas na pokonanie dystansu maratońskiego (42,195 m), więc śmiało możecie dołączyć tego dnia do Tomka i poszerzyć grono maratończyków. Zachęcamy do udziału absolutnie każdego, bez względu na doświadczenie biegowe i wiek. W imprezie mogą wziąć udział także dzieci.

Pamiętajcie o wcześniejszych zapisach na bieg, możecie ich dokonać codziennie od 6.00 do 22.00 w recepcji Parku Wodnego „Planty”. Można także zapisać się poprzez wysłanie maila na adres promocja-sport@pleszew.pl, w treści należy wpisać swoje imię i nazwisko. Nie przyjmujemy zapisów w dniu biegu.
Wpisowe na imprezę wynosi 15 zł. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa lub zgody opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich. Bieg ma charakter koleżeński, nie prowadzimy pomiaru czasu i klasyfikacji uczestników.

Każdy biegacz otrzyma pakiet startowy z niespodziankami oraz wyjątkowy okolicznościowy medal.

Bez względu na to jaki dystans przebiegniecie i o której zakończycie bieg, po biegu zapraszamy na posiłek regeneracyjny w wigwamie.
O 14.00 definitywnie kończymy bieganie i zaczynamy świętowanie – gratulujemy maratończykom, kroimy torty, pieczemy kiełbaski 🙂

Dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej dawki motywacji mamy małą niespodziankę. Wraz z Atlas Fitness Clubem zapraszamy na spotkanie z Tomkiem, który opowie o swoich biegowych początkach i odpowie na nurtujące Was pytania, a wszystko to w cudownej atmosferze przy kawie i ciachu.

Spotkania odbędą się w Fitness Clubach Atlas:12 kwietnia w piątek o 16.30 w Pleszewie oraz 15 kwietnia w poniedziałek o 17.00 w Jarocinie.

Organizatorzy

Data

18 maja 2019 - Lip 18 2019

Czas

09:00 - 14:00

Koszt

15 zł

Lokalizacja

Park Leśny Planty
Ul. Sportowa, Pleszew
Kategoria

Następne wydarzenie

QR Code
Wielkość czcionki
Kontrast