Baciary zagrają w Pleszewie

Baciary zagrają w Pleszewie

Już 16 lutego z okazji Walentynek wystąpi zespół Baciary.

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców.

Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: “Żyje się raz”, “Oczy zielone”, “Nic do stracenia” czy “Jak się bawią ludzie”. Koncerty były emitowane przez ogólnopolskie stacje telewizyjne, a ostatnio często można ich oglądać na antenie TVS.

Pleszewianie będą mogli się bawić na koncercie zespołu Baciary już 16 lutego 2020. Zespół z Podhala wystąpi w sali sportowo-widowiskowej na ul. Bolesława Krzywoustego 4.

Już teraz możecie kupić bilety na to wydarzenie. Wejściówki w cenie 70 zł można nabyć w Parku Wodnym „Planty” oraz na stronie Biletomat.pl

Organizatorem koncertu jest agencja BJ Entertainment. Partnerami wydarzenia są: Miasto i Gmina Pleszew, Dom Kultury w Pleszewie oraz spółka Sport Pleszew.

Zobacz jak gra zespół Baciary:

https://www.youtube.com/watch?v=CMPPxZLIjLo&t=797s

https://www.youtube.com/watch?v=j5Tmi616lCY

https://www.youtube.com/watch?v=71uhAWk_PdE

Data

Lut 16 2020

Czas

18:00

Koszt

70 zł

Lokalizacja

Hala sportowa
Krzywoustego 2
Kategoria
Sport Pleszew sp. z o.o.

Organizator

Sport Pleszew sp. z o.o.
Telefon
62 742 12 93
Email
promocja-sport@pleszew.pl
Strona WWW
http://www.sport.pleszew.pl/

Następne wydarzenie

QR Code
Wielkość czcionki
Kontrast