Zgłoś wydarzenie do informatora!
14
11
2017

Zgłoś wydarzenie do informatora!

Dodane przez Anna Bogacz 0

Podobnie jak w roku ubiegłym Pleszewski Informator Społeczno-Kulturalny będzie miał formę folderu, w którym zamieszczone będą daty wydarzeń odbywających się na terenie Miasta i Gminy Pleszew. Znajdą się w nim zarówno imprezy kulturalne, sportowe, rekreacyjne, edukacyjne czy patriotyczne. Publikacja ma ułatwić mieszkańcom i gościom naszego miasta poruszanie się po mapie imprez w ciągu całego nadchodzącego roku oraz zachęcić do uczestnictwa. – Chcemy, by każdy mógł wybrać coś dla siebie i skorzystać z oferty, jaką oferuje Pleszew. Pierwsza edycja folderu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców – mówi Arkadiusz Ptak, zastępca burmistrza MiG Pleszew.

 

By oferta była bardzo szeroka, zachęcamy organizatorów różnorodnych przedsięwzięć do publikacji swojego wydarzenia w folderze. Jedynym wymogiem jest fakt, by impreza miała szeroki zasięg i dotyczyła większej grupy mieszkańców naszej Gminy.

 

Gdzie zgłosić?

Imprezę do folderu należy zgłosić mailowo na adres: rzecznik@pleszew.pl. Trzeba podać jego datę i dokładną nazwę. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada br.

 

Szczegółowych informacji na temat publikacji udziela Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 62 742 83 04 lub 62 742 83 37.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast

To ostatnie dni na wzięcie udziału w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021!

Możesz to zrobić między innymi w Urzędzie Miasta i Gminy w Pleszewie.

Spis trwa do 30 września!