Zgłoś ofertę zajęć pozalekcyjnych!
10
08
2017

Zgłoś ofertę zajęć pozalekcyjnych!

Dodane przez Anna Bogacz 0

Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie już po raz drugi przygotowuje publikację, która oferuje zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży.

 

Folder “Pleszew otwarty po szkole” skierowany jest przede wszystkim do rodziców uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Miasta i Gminy Pleszew. Jego ideą jest kompleksowa propozycja zajęć pozalekcyjnych oferowanych przez instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i podmioty prywatne. Folder w formacie A6 trafi do wszystkich uczniów już w pierwszym dniu roku szkolnego 2017/2018. Dodatkowo będzie szeroko dystrybuowany na terenie całego miasta. Jego nakład to ok. 6 tys. egzemplarzy.

 

Zachęcamy zatem bardzo serdecznie do opracowania oferty swojego klubu, stowarzyszenia, firmy czy placówki. Każdej ofercie poświęcona jest jedna strony według konkretnych wytycznych. Ofertę należy przesłać na adres rzecznik@pleszew.pl w nieprzekraczalnym terminie do 18 sierpnia 2017 r. W razie wątpliwości lub pytań proszę kontaktować się z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 62 7428 304.

 

Zachęcamy do współpracy! Oferta dla beneficjentów jest całkowicie bezpłatna.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast