Tłumy młodych ludzi na ASF!
21
08
2017

Tłumy młodych ludzi na ASF!

Dodane przez Anna Bogacz 0

Czwarta już edycja Attractive Sound Festivalu znów bardzo udana. Na największej plenerowej imprezie w rytmie muzyki klubowej bawiło się ponad 700 osób!

 

Attractiv Sound Festival to inicjatywa młodych pleszewskich dj-ów, którzy swoją pasją chcą dzielić się z innymi. Jacek Rabiak i Dawid Tomczak – to główna siła napędowa festiwalu muzyki klubowej, który odbył się w Pleszewie w minioną sobotę 19 sierpnia już po raz czwarty. Na wielkiej plenerowej imprezie pod wiatą Targowiska Miejskiego bawiło się w tym roku ponad 700 osób. W ciągu kilku godzin zagrali d-j’e: DBL, Krecik, Gashmaker, Plejbi, Dudex i Bagado. Trzej ostatni to pomysłodawcy i organizatorzy festiwalu. – Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację ASF, sponsorom i Urzędowi Miasta i Gminy za ogromne wsparcie – podsumowuje imprezę Jacek Rabiak.

 

– Ogromnie cieszy fakt, że festiwal jest tak popularny wśród młodych ludzi. To kolejny przykład bardzo dobrej współpracy władz samorządowych z ludźmi młodymi, którzy mają inicjatywę i chęci. Z ochotą wspieramy takie przedsięwzięcia – mówi Arkadiusz Ptak, zastępca burmistrza MiG Pleszew, które wraz z pleszewskim Domem Kultury było głównym współorganizatorem imprezy.

 

Pierwszy Attractive Sound Festival odbył się w pleszewskim amfiteatrze, trzy kolejne edycje na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Ogrodowej przede wszystkim ze względu na zadaszenie w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast