Strażackie eliminacje w halówkę
29
11
2017

Strażackie eliminacje w halówkę

Dodane przez Anna Bogacz 0

Po raz kolejny sala sportowa Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie w niedzielę 26 listopada br. była areną rywalizacji drużyn OSP z terenu miasta i gminy Pleszew w halowej piłce nożne. Do udziału w turnieju rangi eliminacji miejsko gminnych – z których zwycięzca zdobywał kwalifikacje do turnieju powiatowego – przystąpiło 5 drużyn reprezentujących OSP MiG Pleszew: Bronów, Kowalew, Pleszew, Rokutów i Zawidowice.

 

Turniej przeprowadzono według zasady każdy z każdym. Laur zwycięscy zdobyła drużyna OSP Bronów, która swój udział ukoronowała odniesieniem  zwycięstw ze wszystkimi pozostałymi drużynami.

 

Miejsce drugie wywalczyła drużyna OSP Pleszew z dwoma zwycięstwami i jednym remisem. Podobny rezultat uzyskała także trzecia drużyna – OSP Kowalew. O miejscu zadecydowała różnica bramek.  Miejsce IV zdobyła drużyna OSP Rokutów,  natomiast na miejscu V uplasowała się drużyna OSP Zawidowice.

 

Zwycięzca turnieju czyli drużyna OSP Bronów w kolejną niedzielę – 3 grudnia br. będzie bronić barw OSP Miasta i Gminy Pleszew na turnieju szczebla powiatowego, który zostanie przeprowadzony w  sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Gołuchowie. Życzymy powodzenia.

 

Turniej zakończyło wręczenie pucharów i dyplomów ufundowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, a ich wręczenia dokonali: wiceprezes ZOMiG ZOSP RP w Pleszewie dh Leszek Kołaski, komendant Miejsko Gminny OSP – dh Waldemar Barański oraz Naczelnicy OSP z Kowalewa i Rokutowa – dhowie Jerzy Kwaśniewski i Stefan Jurdziak.

 

Posiłek dla wszystkich uczestników turnieju przygotowała OSP Rokutów.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast