Strajk w szkołach – opieka nad dziećmi. Co zrobić z wolnym czasem? Zobacz bezpłatną ofertę zajęć na dni 8 – 12 kwietnia.
  • Powrót do strony głównej
  • News
  • Strajk w szkołach – opieka nad dziećmi. Co zrobić z wolnym czasem? Zobacz bezpłatną ofertę zajęć na dni 8 – 12 kwietnia.
05
04
2019

Strajk w szkołach – opieka nad dziećmi. Co zrobić z wolnym czasem? Zobacz bezpłatną ofertę zajęć na dni 8 – 12 kwietnia.

Dodane przez M. Konieczny 0

Bogatą ofertę na czas strajku nauczycieli przygotowały samorządowe instytucje kultury oraz spółka „Sport Pleszew”. Aktualnie program obejmuje cały tydzień w dniach 8 – 12 kwietnia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Program jest efektem pracy powołanego przez Burmistrza Miasta i Gminy „Zespołu wsparcia”, którego zadaniem jest pomoc dla rodziców, dzieci  i dyrektorów szkół w czasie protestu w placówkach oświatowych.

 

W rezultacie tego został m.in. przygotowany program bezpłatnych zajęć. Zaczynać się one będą codziennie  o godzinie 8.00, a kończyć o 12.00 (za wyjątkiem Parku Wodnego: tam w godz. 8.30 – 12.30). Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie poniżej.

 

Ponadto, specjalną – odpłatną – ofertę dla młodszych dzieci przygotowała Spółdzielnia Socjalna „Paidi”. W sali zabaw przy ul. Spornej zajęcia będą się odbywać w godz. 8.00-13.00. Szczegóły na Facebooku „Paidi”.

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast