Porządkujemy ścieki – na jakich ulicach?
07
11
2018

Porządkujemy ścieki – na jakich ulicach?

Dodane przez Anna Bogacz 0

Miasto i Gmina Pleszew kontynuuje projekt porządkowania gospodarki ściekowej na terenie miasta. Kolejne prace związane z rozdziałem sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej, prowadzone w ramach projektu: „Uporządkowanie Gospodarki ściekowej w aglomeracji Pleszew”, rozpoczną się w pierwszy kwartale 2019 r. Zakończenie przewidywane jest na kwartał czwarty.

 

 

Pracami zostaną objęte następujące ulice:

– Garncarska,

– Wąska,

– Krzywa,

– Krzyżowa,

– Kraszewskiego,

– Bramkowa,

– Tyniec,

– Panieńska,

– Bojanowskiego.

 

 

Po zakończeniu prac i odtworzeniu nawierzchni jezdni i chodników, nie będzie wydawana żadna zgoda na budowę lub przebudowę jakichkolwiek przyłączy do posesji, które będą wymagały ingerencji w nowe nawierzchnie. – Prosimy zatem mieszkańców ulic o przeanalizowanie swoich potrzeb co do umieszczenia w pasie drogowym urządzeń służących Państwa nieruchomościom i wykonanie przyłączy przed budową nowych nawierzchni jezdni i chodników – informuje Roman Łukasik, kierownik Wydziału gospodarki Komunalnej UMiG w Pleszewie.

 

 

Szczegółowe  informacje  o prowadzeniu  inwestycji można uzyskać w jednostce realizującej projekt – Przedsiębiorstwie Komunalnym Spółka z o.o. z siedzibą 63-300 Pleszew ul. Fabryczna 5, tel. 62/7412 326, fax. 62/7422 968.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast