Pleszew się szczepi – ja też! Rusza akcja społeczna
30
12
2020
grafika promująca akcję szczepień przeciw COVID-19

Pleszew się szczepi – ja też! Rusza akcja społeczna

Dodane przez M. Konieczny 0

Pod hasłem “Pleszew się szczepi – ja też!” rusza społeczna akcja promująca szczepienia przeciw COVID-19. Razem możemy rozpropagować ideę szczepień, która pomoże uchronić nas wszystkich przed zarażeniem.

grafika promująca akcję szczepień przeciw COVID-19

Pamiętajmy: tylko powszechność szczepień pozwoli naszemu społeczeństwu zakończyć epidemię COVID-19 i wrócić do normalnego funkcjonowania gospodarczego, zawodowego, kulturalnego, rodzinnego, towarzyskiego. Niepoliczalna jest ilość istnień ludzkich, jakie w perspektywie czasu zostaną ocalone w efekcie szczepień, jednak można mieć pewność, że w tej grupie znajdzie się ktoś z naszych najbliższych, a może i my sami.

 

Co możemy zrobić?

 

Przeprowadźmy wspólną ” kampanię marketingową”. To bardzo proste: wystarczy pobrać naszą grafikę, wydrukować, zrobić sobie z nią zdjęcie i wrzucić na swój osobisty profil w mediach społecznościowych lub (i) jako komentarz pod specjalnym postem na facebook’owym profilu Burmistrza Arkadiusza Ptaka https://www.facebook.com/arkadiuszwojciechptak.

 

  • Jeśli nie masz konta na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp., możesz przesłać fotografię do nas na adres rzecznik@pleszew.pl – opublikujemy (wówczas automatycznie wyrażasz zgodę na publikację swojej fotografii w przestrzeni internetowej administrowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie).

 

  • Jeśli nie masz jak wykonać zdjęcia, możesz od 4 stycznia, w godzinach 7.30 – 15.00 zgłosić się do Biura Obsługi Interesanta na parterze ratusza  – zrobimy Ci zdjęcie! 

Kliknij tutaj, aby pobrać grafikę do wydruku

 

(Po otwarciu w nowym oknie przeglądarki, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz “Zapisz grafikę jako”)

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast