„Pleszew otwarty po szkole” – zgłoś swoją ofertę zajęć
28
05
2021
Plakat promujacy folder Pleszew otwarty po szkole

„Pleszew otwarty po szkole” – zgłoś swoją ofertę zajęć

Dodane przez M. Konieczny 0

To będzie trzecia edycja folderu skierowanego do uczniów i ich rodziców z ofertami zajęć pozalekcyjnych i wakacyjnych. Pierwszym etapem jest zebranie ofert od partnerów i organizacji pozarządowych. Zapraszamy do współpracy!

Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie wydaje folder wspólnie z podległymi jednostkami, organizacjami  pozarządowymi i innymi partnerami. Ma być rozkładem jazdy dla uczniów poszukujących ciekawych zajęć pozalekcyjnych i wakacyjnej oferty. – To niezwykle ważne, by zwłaszcza po tym trudnym pandemicznym roku szkolnym, pokazać uczniom kierunek i możliwości korzystania z różnych form sportu, rekreacji i rozwijania pasji – mówi burmistrz Arkadiusz Ptak. Folder ma być gotowy przed wakacjami i trafi do każdego ucznia.

Zachęcamy organizacje pozarządowe i wszystkich, którzy mają ofertę zajęć pozalekcyjnych do współpracy. Każdej ofercie będzie poświęcona jedna strona zawierająca opis zajęć, logotyp i dane kontaktowe. Poniżej do pobrania formularz, do którego trzeba dostosować ofertę. Należy go przesłać na adres: rzecznik@pleszew.pl do dnia 8 czerwca 2021 r.

Zdjęcia należy ponumerować i załączyć do maila (nie wklejać w formularz).

Kliknij TUTAJ, aby pobrać formularz

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast