Nowy Skarbnik Miasta i Gminy Pleszew
30
06
2020

Nowy Skarbnik Miasta i Gminy Pleszew

Dodane przez Anna Bogacz 0

Jest absolwentką SWSPiZ w Łodzi na kierunku zarządzanie i marketing. Od blisko 17 lat związana z samorządem terytorialnym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie koordynowania procesów księgowych i finansowych w jednostce budżetowej. Tak w skrócie prezentuje się zawodowo nowy Skarbnik Miasta i Gminy Pleszew. Kto nim jest?

 

Radni Rady Miejskiej 25 czerwca powołali nowego Skarbnika Miasta i Gminy Pleszew. Została nim Agnieszka Baurycza  – główna księgowa urzędu, pełniąca tę funkcję od lutego 2020 r. Baurycza zastąpiła na stanowisku skarbnika Janinę Ciupę, która zarządzała gminnymi finansami 14 lat.

 

Agnieszka Baurycza jest absolwentką SWSPiZ w Łodzi na kierunku zarządzanie i marketing o specjalności zarządzania finansami. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami w JSFP na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od blisko 17 lat związana z samorządem terytorialnym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie koordynowania procesów księgowych i finansowych w jednostce budżetowej. Ostatnim miejscem jej pracy był Urząd Miejski w Ostrowie Wlkp.

 

Nowy skarbnik obowiązki przejmie od 1 lipca 2020 r. Powodzenia!

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast