Nagrody dla nauczycieli
13
10
2017

Nagrody dla nauczycieli

Dodane przez Anna Bogacz 0

Ponad 140 nauczycieli z Miasta i Gminy Pleszew otrzymało nagrody Burmistrza i dyrektorów placówek oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysta gala odbyła się 12 października w kinie HEL.

 

Tegoroczną uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej współorganizował Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie. Uczniowie i nauczyciele przygotowali z tej okazji część artystyczną, której głównym elementem był filmik o szkole i o pracy nauczyciela.

Gala była także okazją do przyjęcia w nauczycielskie grono pedagogów, którzy uzyskali stopień awansu nauczyciela mianowanego. I tak: Anna Zdunek, Agnieszka Kołaska oraz Piotr Kalinowski złożyli uroczyste ślubowanie i złożyli swoje podpisy pod aktem nadania awansu.

 

Kluczowym elementem było jednak wręczenie nagród Burmistrza z okazji Dnia Edukacji Narodowej i nagród dyrektorów placówek oświatowych za szczególne osiągnięcia wychowawcze i dydaktyczne w minionym roku szkolnym. Te pierwsze otrzymali:

1) Janusz Lewandowski – Dyrektor ZSP nr 1 w Pleszewie
2) Małgorzata Jenerowicz – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
3) Sylwia Sawada – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
4) Romana Kaczmarek – Dyrektor ZSP nr 2 w Pleszewie
5) Izabela Świątek – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
6) Romana Adamek – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
7) Honorata Kocerka – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
8) Małgorzata Michalska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
9) Marzena Kłakulak-Kucała – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
10) Grzegorz Jenerowicz – Dyrektor ZSP nr 3 w Pleszewie
11) Beata Bandosz – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
12) Edyta Brania – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
13) Dorota Cichy – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
14) Michał Ludwiczak – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
15) Anna Skrzypek – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
16) Elwira Łucka – Dyrektor ZSP w Kowalewie
17) Renata Baron – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
18) Małgorzata Baron-Galewska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
19) Dorota Bystrzycka – Dyrektor ZSP w Taczanowie Drugim
20) Anita Kaczmarek – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
21) Iwona Korniluk – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
22) Anna Sierecka – Dyrektor ZSP w Lenartowicach
23) Danuta Prusinowska-Zmyślony – Dyrektor P nr 1 w Pleszewie
24) Elżbieta Grzemska – Nauczyciel PP nr 1 w Pleszewie
25) Magdalena Durmenc – Dyrektor P nr 2 w Pleszewie
26) Aldona Szwedziak – Dyrektor P nr 3 w Pleszewie

 

Nagrody dyrektorów otrzymali:
1) Elżbieta Borowiak – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
2) Sylwia Jopp-Bugajna – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
3) Sylwia Depa – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
4) Urszula Frencel – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
5) Dorota Gorzaniak – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
6) Edyta Hadrych – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
7) Anna Kantczak-Konopko – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
8) Michał Konieczny – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
9) Izabela Kowańska – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
10) Sławomira Madalińska – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
11) Łukasz Ratajczyk – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
12) Małgorzata Rembiasz – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
13) Natalia Sas – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
14) Danuta Basińska-Szablewska – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
15) Renata Michalska-Wanat – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
16) Dominik Wabiński – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
17) Izabella Wojtkowska – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
18) Jacek Wypuszcz – Nauczyciel ZSP nr 1 w Pleszewie
19) Grzegorz Baran – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
20) Aleksandra Jędruszek – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
21) Anna Kościańska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
22) Ewelina Kuczyńska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
23) Kazimiera Kulza – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
24) Katarzyna Marcinkowska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
25) Aldona Ratajczak – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
26) Sebastina Richter-Kłopocka – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
27) Ilona Szablewska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
28) Agnieszka Stańczyk – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
29) Agnieszka Wolińska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
30) Łukasz Bandosz – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
31) Karolina Bocheńska – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
32) Szymon Adamski – Nauczyciel ZSP nr 2 w Pleszewie
33) Edyta Ampuła – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
34) Elżbieta Bijacik-Knappe – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
35) Marcin Bogacz – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
36) Krzysztof Czajka – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
37) Alicja Dzierla – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
38) Alina Fabisiak – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
39) Aneta Grzegorczyk – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
40) Piotr Kalinowski – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
41) Patrycja Kamińska-Wieruszewska – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
42) Rafał Kolanowski – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
43) Maciej Konieczny – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
44) Danuta Łukomska-Matuszak – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
45) Maria Przybylska – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
46) Bernadeta Raś – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
47) Renata Rudzińska – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
48) Agnieszka Skitek – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
49) Ilona Wrzeszczyńska – Nauczyciel ZSP nr 3 w Pleszewie
50) Elżbieta Wojciechowska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
51) Ryszard Michalski – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
52) Paweł Szczepaniak – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
53) Marzena Janusz – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
54) Joanna Przygodzka – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
55) Ewa Leśniewska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
56) Halina Bania – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
57) Łukasz Adamski – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
58) Monika Kowalska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
59) Aldona Kaźmierczak – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
60) Mirela Robakowska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
61) Małgorzata Zajda – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
62) Magdalena Wiła – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
63) Magdalena Białas – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
64) Małgorzata Włodarczyk – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
65) Małgorzata Gendek – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
66) Teresa Zielińska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
67) Aldona Jańczak – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
68) Aurelia Walendowska – Nauczyciel ZSP w Kowalewie
69) Violetta Kozielczyk – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
70) Beata Gałuszka-Antczak – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
71) Anna Grześkowiak – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
72) Łukasz Adamski – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
73) Barbara Pol – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
74) Piotr Suhak – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
75) Patrycja Halamunda – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
76) Anna Tyrakowska – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
77) Elżbieta Cieślak – Nauczyciel ZSP w Taczanowie Drugim
78) Anna Szymczak – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
79) Beata Rodkiewicz – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
80) Joanna Szczepaniak – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
81) Beata Kula – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
82) Anna Graczyk – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
83) Hanna Olejnik – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
84) Małgorzata Banaszyńska – Nauczyciel ZSP w Lenartowicach
85) Dorota Muszyńska – Nauczyciel Przedszkola nr 1 w Pleszewie
86) Barbara Karbowska – Nauczyciel Przedszkola nr 1 w Pleszewie
87) Magdalena Sopniewska – Nauczyciel Przedszkola nr 1 w Pleszewie
88) Marta Pieniężna – Nauczyciel Przedszkola nr 1 w Pleszewie
89) Alicja Łoś – Nauczyciel Przedszkola nr 1 w Pleszewie
90) Daria Gawłowicz – Nauczyciel Przedszkola nr 2 w Pleszewie
91) Agnieszka Kołaska – Nauczyciel Przedszkola nr 2 w Pleszewie
92) Anetta Michalak – Nauczyciel Przedszkola nr 2 w Pleszewie
93) Beata Żurek – Nauczyciel Przedszkola nr 2 w Pleszewie
94) Mariola Marcisz – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
95) Hanna Franek – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
96) Ewa Kempińska – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
97) Tamara Piasecka – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
98) Urszula Strugarek – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
99) Romana Szulczyńska – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie
100) Mirella Zborowska-Fenger – Nauczyciel Przedszkola nr 3 w Pleszewie

 

Swoje nagrody wręczyli także dyrektorzy szkół i przedszkoli prowadzonych przez stowarzyszenia. Otrzymali je:
1) Izabela Geppert – Nauczyciel SP w Kuczkowie
2) Justyna Hudec – Nauczyciel SP w Kuczkowie
3) Monika Kubiak – Krawczyk – Nauczyciel SP w Kuczkowie
4) Izabela Nowaczyk – Nauczyciel SP w Kuczkowie
5) Dominik Pinczewski – Nauczyciel SP w Kuczkowie
6) Jolanta Przybylska – Nauczyciel SP w Kuczkowie
7) Ewa Razik – Nauczyciel SP w Kuczkowie
8) Sylwia Szymczak – Nauczyciel SP w Kuczkowie
9) Ks. dr Adam Zmuda – Nauczyciel SP w Kuczkowie
10) Beata Białas – pracownik administracji SP w Kuczkowie
11) Magdalena Chrzan – pracownik administracji i obsługi w Kuczkowie
12) Jolanta Jerzak – pracownik administracji i obsługi w Kuczkowie
13) Bożena Pinkowska – Nauczyciel SP w Sowinie Błotnej
14) Przemysław Konopczyński – Nauczyciel SP w Sowinie Błotnej
15) Agnieszka Głębowska – Nauczyciel SP w Sowinie Błotnej

 

Ponadto Zarząd Stowarzyszenia „Pionier” wręczył nagrodę dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola Dorocie Walczak, natomiast Zarząd Stowarzyszenia „Dolina Giszki” dyrektorowi Niepublicznej Szkoły i Przedszkola w Sowinie Błotnej Maciejowi Grzesińskiemu.

 

Władze Miasta i Gminy Pleszew pamiętali tego dnia także o prywatnych placówkach oświaty działających na terenie Miasta i Gminy Pleszew. Życzenia dla nauczycieli i pracowników wręczono na ręce dyrektorów Niepublicznego Żłobka „Tuptuś”, Niepublicznego Klubu Dziecięcego „Gucio”, Niepublicznego Przedszkola „Zielona Łączka”, Niepublicznego Przedszkola „Ochronka”, Niepublicznego Przedszkola „Pszczółka Maja”, Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Niezapominajka”, Niepublicznego Przedszkola „Tęczowa Kraina”, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenie „Edukacja Młodzież” oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast