Masz talent? Zgłoś się!
27
03
2018

Masz talent? Zgłoś się!

Dodane przez Anna Bogacz 0

Już po raz dziesiąty delegaci Młodzieżowej Rady Miejskiej Pleszewa organizują międzyszkolny konkurs talentów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego pierwszym etapem są eliminacje, które w tym roku odbędą się 17 kwietnia o godz. 9.00 w pleszewskim kinie HEL.

 

Najpierw jednak trzeba się zgłosić wypełniając kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do Sekretariatu Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie przy ul. Ogrodowej 2 do dnia 9 kwietnia 2018 r.

 

Każdy uczestnik eliminacji musi przygotować 5 – minutowy pokaz posiadanego przez siebie talentu. Trzeba także pamiętać o zapewnieniu sobie akcesoriów potrzebnych do swojego występu (instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy itp.).

 

Najlepszą dziesiątkę wybierze podczas eliminacji jury. Wybrani zaprezentują się w finale Talent Show, który tradycyjnie odbywa się podczas Dni Pleszewa na pleszewskim Rynku. W ubiegłym roku największym talentem wykazał się młody mieszkaniec Pleszewa Krzyś Hadrzyński, który zauroczył jurorów i publiczność tańcem do piosenki Michaela Jacksona.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast