Kolorowy i uśmiechnięty Pleszew!
08
07
2019

Kolorowy i uśmiechnięty Pleszew!

Dodane przez Anna Bogacz 0

To był bardzo kolorowy i uśmiechnięty początek weekendu w Pleszewie. W piątek 5 lipca odbyły się w Pleszewie dwie imprezy, które wywołały najbardziej szczere uśmiechy na twarzach zarówno najmłodszych, jak i bardzo dorosłych pleszewian.

Na Stadionie Miejskim najpierw odbył się Festiwal Baniek Mydlanych, który szczególnie cieszył się zainteresowaniem maluchów. Dzieci nie tylko mogły stworzyć najpiękniejsze i największe bańki, ale i poskakać na dmuchańcach czy trampolinach.

 

Foto: Z. Musielak-Rybak, Gazeta Pleszewska

Największe emocje wzbudził jednak Kolor Fest Pleszew, który odbył się w naszym mieście po raz pierwszy. Kolorowy pył unosił się nad stadionem kilka godzin. Bawiły się dzieci, młodzież, a nawet dorośli. Nie było osoby, która nie miałaby szczerego uśmiechu na twarzy. – Do późnych godzin wieczornych w Pleszewie widać było efekty tego wesołego wydarzenia. Ulice miasta przemierzali kolorowi uczestnicy Festiwalu Kolorów, powodując tym samym uśmiechy na twarzach przechodniów. I o to chodziło! – mówi Anna Bogacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie.

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast