Kino Hel wraca po przerwie
01
06
2021
Zdjęcie przedstawia salę kina Hel w Pleszewie

Kino Hel wraca po przerwie

Dodane przez M. Konieczny 0

1 czerwca w Dzień Dziecka Kino Hel wznawia swoją działalność po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią. W dniu otwarcia widzowie zobaczą dwie animacje, skierowane dla dzieci z okazji ich święta: “Skąd się biorą sny” jako pokaz przedpremierowy oraz “Co w duszy gra” – hit Disneya.

Szczegóły na fb Kina Hel oraz www.kinohel.pl

Od piątku 4 czerwca oprócz bajek rusza również repertuar skierowany do widzów dorosłych – oskarowy film “Ojciec”, jest tą propozycją.

Po powrocie kina do działalności, na widzów czekają zmiany. Sala kinowa zyskała nowy wygląd, przeprowadzony został szereg prac, dzięki którym oglądanie filmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Kino nawiązało również współpracę z nową platformą sprzedaży biletów o nazwie Bilety24. Od teraz bilety na seanse będzie można zakupić standardowo w kasie lub online poprzez strony www.kinohel.pl i pleszew.bilety24.pl oraz poprzez aplikację mobilną – wystarczy zainstalować na telefonie apke bilety24, wypełnić niezbędne dane i zakup biletu do Kina Hel staje się prosty jak nigdy dotąd.

Przypominamy, że kino działa w reżimie sanitarnym. Ilość dostępnych miejsc została zredukowana, a widzów obowiązuje nakaz noszenia maseczek, dezynfekcja i zachowanie odpowiedniego dystansu oraz zakaz wnoszenia jedzenia i picia.

Tekst: Norbert Radomski

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast