III miejsce w Wielkopolsce Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne”
29
06
2021
dyplom dla przedszkola nr 3

III miejsce w Wielkopolsce Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne”

Dodane przez M. Konieczny 0

Ogromny sukces Klubu „Mali Odkrywcy” z Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie.

W konkursie „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce” Klub „Mali Odkrywcy” pod kierunkiem Doroty Waliszewskiej-Kot  zajął III miejsce.

Radość ogromna, gdyż wśród nagrodzonych w konkursie  placówek znaleźliśmy się jako jedyne przedszkole w Wielkopolsce.

Organizatorami konkursu  było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu-Partner Regionalny Programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO)

Adresatami konkursu były  Kluby Młodych Odkrywców z terenu Wielkopolski zarejestrowane w serwisie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Klub „Mali Odkrywcy” działa w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie od 2018 roku. Założycielem i opiekunem klubu jest Dorota Waliszewska-Kot. Nadrzędnym celem podejmowanych działań jest propagowanie nauczania przez eksperymentowanie, promowanie nowatorskich sposobów na rozwijanie u dzieci kreatywności, motywacji, innowacyjności, ciekawości oraz rozszerzanie zakresu zdobywanej i posiadanej wiedzy. Bardzo cieszymy się z sukcesu! Znaleźliśmy się w czołówce najlepiej działających Klubów Młodych Odkrywców w Wielkopolsce. W nagrodę klub otrzymał kartę prezentową empik o wartości 200zł.

 

Tekst: “Przedszkole Słoneczne” w Pleszewie

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast