Bezpłatne doradztwo on-line dla organizacji pozarządowych
23
03
2020

Bezpłatne doradztwo on-line dla organizacji pozarządowych

Dodane przez M. Konieczny 0

Szanowni Państwo,

Fundacja ANIMACJA, biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną, pragnie zachęcić organizacje pozarządowe (stowarzyszenia rejestrowe) do korzystania z bezpłatnego doradztwa ON-LINE (korzystając z maila lub Messengera)

 

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje trzech specjalistów:

1) Elwira Bowers – doradztwo projektowe (konkursy, wnioski o dotację, projekty)

2) Wojciech Majchrzak- doradztwo prawne (statut- zmiany w tym dokumencie, przygotowanie dokumentów- wniosków-do KRS, uchwały i inne dokumenty)

3) Magdalena Halicka- Gołębiowskia- doradztwo z zakresu social media (kampanie na FB i Instagramie i nne).

 

Z doradztwa można skorzystać po wcześniejszym ustaleniu z Lucyną Roszak pod numerem: +48 664054396 (w godzinach 10.00-16.00) lub pisząc na maila: lucy.animacja@gmail.com

Z doradztwa mogą skorzystać organizacje pozarządowe: fundacje oraz stowarzyszenia ( stowarzyszenia zwykłe jak i będące w KRS), jak również kluby sportowe oraz grupy, które chcą organizację założyć- z subregionu kaliskiego.

Również podmioty ekonomii Społecznej (spółdzielnie i inne)

 

Informacje organizacyjne:

 

Konieczne będzie podpisanie karty doradczej i odesłanie jej do doradcy (w późniejszm terminie) lub dostarczenie jej do Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie.

Jeśli pierwszy raz będą Państwo korzystać z pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, poprosimy o wypełnienie formularza z informacjami o organizacji.

 

Organizatorem doradztwa jest Fundacja Im. Królowej Polski Św. Jadwigi w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Fundacja ANIMACJA, w ramach realizowanego zadania publicznego „Prowadzenie Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie” (CWIO).

 

Życzymy Państwu dużo zdrowia i sił do działania.

 

Pozdrawiamy, zespół Fundacji “Animacja”:)

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast