Florentyna wspiera szpital w Pleszewie w walce z koronawirusem!
25
03
2020

Florentyna wspiera szpital w Pleszewie w walce z koronawirusem!

Dodane przez M. Konieczny 0

Florentyna jako właściciel sklepu internetowego Zasmakuj Radości rusza na pomoc pleszewskiemu szpitalowi w walce z koronawiruem. Na stronie www.zasmakujradosci.pl rusza akcja promocyjna #wspieramyszpitale. Kupując garnki i patelnie z oferty sklepu, każdy może dorzucić swoją cegiełkę w walce z koronawirusem. 15% dochodu ze sprzedaży wyżej wymienionych naczyń kuchennych właściciele firmy przekażą szpitalowi w Pleszewie na zakup najlepszego sprzętu medycznego i najpotrzebniejszych rzeczy.

 

Lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny w ostatnich tygodniach z krajowej służby zdrowia awansowali na miano narodowych bohaterów. I słusznie! Walcząc codziennie na pierwszym froncie z niewidzialnym wrogiem, narażają swoje zdrowie i życie, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym.

 

Dlatego zespół Florentyny, który na co dzień tworzy sklep internetowy www.zasmakujradosci.pl postanowił przekazać 15% ze sprzedaży garnków i patelni na pomoc szpitalnej placówce w Pleszewie. Przymus siedzenia w domu wcale nie jest jednoznaczny z tym, że nie możemy pomóc. Wręcz przeciwnie. Postanowiliśmy wykorzystać moment, kiedy zakupy przez internet mocno urosły w sile. Proponujemy naszym klientom zbiórkę pieniężną, aby wesprzeć dziś tych, którzy walczą z koronowairusem na pierwszym froncie, czyli lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny – mówi Sandra Matecka dyrektor marketingu.

 

Jak możemy wesprzeć zbiórkę? Wystarczy wejść na stronę www.zasmakujradości.pl , kliknąć w baner #wspieramyszpitale i zakupić produkt, który z pewnością przyda się w kuchni każdego. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym.

 

Więcej szczegółów na www.zasmakujradosci.pl

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast