Akcja: wsparcie lokalnych sklepów w czasach koronawirusa
08
05
2020

Akcja: wsparcie lokalnych sklepów w czasach koronawirusa

Dodane przez M. Konieczny 0

Rozpoczyna się akcja wsparcia pleszewskich handlowców. Zainicjowana została przez zespół firmy Florentyna, którego większość pracowników pochodzi z regionu pleszewskiego. Przyłączyć się może każdy pleszewski właściciel i my wszyscy – klienci.

 

„Mam tak samo jak Ty. Miasto moje, a w nim…” – słowa tekstu piosenki „Sen o Warszawie” każdy z nas może dedykować swojej miejscowości. Jeśli zastanawiasz się, co Ty możesz zrobić dla miasta Pleszew, który jest Twoim domem, dołącz do akcji #WspieramyPleszewskie.

 

Zasady akcji są bardzo proste, a każdy mieszkaniec może do niej dołączyć w dowolnej chwili.

 

Co należy zrobić? Wystarczy wykonać codzienne zakupy w jednym ze sklepów biorących udział w akcji, których lista będzie na bieżąco aktualizowana:

 

Delikatesy Fantazja ul. Wojska Polskiego
Maja Market ul. Mieszka 1D
Perfumeria ul. Rynek 19
Zabawki Pinokio ul. Kaliska 36
Sklep sportowy Corner ul. Poznańska 26

 

 

Za zrobienie zakupów o minimalnej wartości 100 zł, każdy klient otrzyma wraz z paragonem bon o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie Nela z artykułami do kuchni i domu, przy ulicy Kaliskiej 16 w Pleszewie, którego właścicielem jest firma Florentyna.

 

Jeśli miał nadejść moment, kiedy człowiek dla człowieka staje się ważny ponad wszystko, to właśnie teraz jest ten czas. – mówi Daria Muzyka, dyrektor działu HR, do której pracownicy Florentyny zgłosili się z propozycją wparcia pleszewskich handlowców. Właścicieli przedsiębiorstwa nie trzeba było przekonywać do tego pomysłu. Związani korzeniami rodzinnymi z Pleszewem od razu przystali na rozwiązanie swoich pracowników.

 

Wielka akcja wsparcia lokalnych sklepów rusza od 8 maja i potrwa do 12 czerwca bieżącego roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.sklepynela.pl

 

Wspierajmy razem lokalny handel! Nie pozwólmy, aby nasze ulubione sklepy zniknęły z mapy miasta. Dołącz do inicjatywy! To nie kosztuje wiele więcej, niż codzienne zakupy.

 Koordynatorem akcji jest Sandra Matecka. Handlowcy, którzy chcą się przyłączyć,  mogą to  zadeklarować wysyłając zgłoszenie na maila: smatecka@florentyna.com.pl

Wprowadził: M. Konieczny

Wielkość czcionki
Kontrast