Witamy w weekendowym wydaniu portalu pleszew.pl!

KULTURA NA WEEKEND

OBEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE PLESZEW TV!

POCZYTAJ WIADOMOŚCI Z TYGODNIA

Samorząd Miasta i Gminy Pleszew otrzymał wyjątkowe odznaczenie za wieloletnia działalność na rzecz krwiodawstwa. Wręczenie odbyło się podczas pleszewskich obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa.
Czytaj więcej
Najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną wśród pleszewskiej młodzieży jest alkohol, najczęściej piwo. 44% uczniów choć raz upiło się alkoholem. Duży problemem jest także z uzależnieniem od Internetu. To efekt badań, jakie zlecił Urząd Miasta i Gminy Pleszew w trosce o pleszewską młodzież.
Czytaj więcej
Reiss Cup 2019 w Pleszewie!

Reiss Cup 2019 w Pleszewie!

18 listopada 2019
Już w listopadzie startuje 9 edycja największego cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. Reiss Cup organizowany przez Akademie Piłkarską Reissa oraz Fundację Piotra Reissa to pomysł, który daje okazję młodym zawodnikom sprawdzenia się na tle swoich rówieśników, pozwala zintegrować środowisko piłkarskie i propaguje zdrowy styl życia wśród życia.
Czytaj więcej
Pleszew znalazł się na jesiennej trasie koncertowej 10 Tenorów. Koncert odbył się 11 listopada w ramach Święta Niepodległości i 5-lecia Hali Sportowej przy ul. Krzywoustego.
Czytaj więcej
Mieszańcy Miasta i Gminy Pleszew uroczyście obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku ciekawostką był piknik na Rynku z OSP Pleszew.
Czytaj więcej
Jubileuszowe Zaduszki

Jubileuszowe Zaduszki

13 listopada 2019
Zaduszki Muzyczne w Pleszewie odbyły się po raz dziesiąty, ale po raz pierwszy w Zajezdni Kultury. Organizatorzy zaserwowali jak zwykle muzykę najwyższej jakości.
Czytaj więcej

KOMUNIKATY OSTRZEGAWCZE

Pobierz treść ogłoszenia - format pdf Pobierz załącznik nr 1 - format pdf Pobierz załącznik nr 2 - format pdf...
Czytaj więcej
Wielkość czcionki
Kontrast