Burmistrz w kulinarnym pojedynku zmierzy się z szefem kuchni

Burmistrz Pleszewa zmierzy się w kulinarnym pojedynku z profesjonalnym Szefem kuchni. Pomogą mu w tym członkinie Kół Gospodyń Wiejskich. Imprezie towarzyszyć będzie biesiada i darmowa degustacja.

Niecodzienne wydarzenie odbędzie się w Zajezdni Kultury w Pleszewie. W kulinarnym pojedynku zmierzą się Arkadiusz Ptak, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew oraz Szef Kuchni – Patryk Dziamski, Dziamski Concept Rest. Włodarz Pleszewa przyrządzi potrawy pod czujnym okiem Szefa, a pomogą mu w tym panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Pleszew. Zapraszam na moje własne kulinarne starcie z szefem kuchni Patrykiem Dziamskim. Będzie ogień, bo na pewno coś przypalę. – Z przymrużeniem oka informuje Arkadiusz Ptak.

Wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, które zaspokoją niejeden głód. Podczas imprezy swoje stoiska wystawią panie z Kół Gospodyń Wiejskich, które przyrządzą różne potrawy do darmowej degustacji. Będą to dania przygotowane według wielkopolskich receptur i tradycji – informuje Jagoda Zydorek z Biura Prasowego UMiG Pleszew. Ponadto przewidziano występy artystyczne oraz biesiadne granie. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 9 września o godzinie 16:00 w Zajezdni Kultury w Pleszewie.

Plakat wydarzenia "Pyszny Festiwal. Pociąg do gotowania: Burmistrz vs. Dziamski" odbywającego się w Zajezdni Kultury w Pleszewie 9 września 2023 roku o godzinie 16:00.