Nie odnaleziono wydarzeń!

14 sierpnia przerwa w dostawie wody w godz. 10:00-14:00, w ulicach: – Reymonta, – Szenica, – Gdyńska, – Dąbrowskiego, – Karczewskiego (numery parzyste)

13 sierpnia 2019
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pleszewie, Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, iż w związku modernizacją sieci wodociągowej w ulicy Reymonta w Pleszewie, w dniu 14.08.2019 r. (środa), nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 10:00-14:00, w ulicach: - Reymonta, - Szenica, - Gdyńska, - Dąbrowskiego, - Karczewskiego (numery parzyste). ednocześnie informujemy, że od 19.08.2019 r. do 30.08.2019 r. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody na ulicy Reymonta, na czas ok. 1 godziny.

Komunikat na poniedziałek: możliwe przerwy w dostawie wody na zachodzie miasta oraz tymczasowa zmiana organizacji ruchu w centrum

9 sierpnia 2019
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pleszewie, Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, iż w związku modernizacją sieci wodociągowej na ulicy Kasztanowej w Pleszewie, w dniu 12.08.2019 r. (poniedziałek), mogą nastąpić przerwy w dostawie wody w godz. 7:00-15:00, na ulicach: - Kasztanowa, - Wierzbowa (od ulicy Szpitalnej do ulicy Lipowej), - Zielona, - Kwiatowa, - Różana, - Słoneczna, - Poznańska (od ulicy Szpitalnej do Admatu - dawniej Złoty Miecz) - Lipowa, - Osiedlowa, - Wiśniowa. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. ----------------------------------------------- Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w Pleszewie, informuje że w dniu 12.08.2019 r. rozpoczną się roboty związane z rozdzieleniem kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz przebudową sieci wodociągowej w ul. Garncarskiej na odcinku Krzywa – Kaliska. W związku z powyższym zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Uwaga zmiana organizacji ruchu w rejonie: Plac Powstańców – Kraszewskeigo – Kilińskiego – Bojanowskiego

6 sierpnia 2019
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pleszewie, informuje że w dniu 07.08.2019 r. rozpoczną się roboty związane z rozdzieleniem kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz przebudową sieci wodociągowej w ul. Bojanowskiego odcinek Plac Powstańców Wielkopolskich - Kilińskiego. Roboty instalacyjne podzielone będą na trzy etapy. Pierwszy obejmuje przebudowa sieci wodociągowej na odcinku Plac Powstańców Wielkopolskich - Kilińskiego. Drugi budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej na odcinku Plac Powstańców Wielkopolskich - Kraszewskiego. Trzeci etap robót obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej na odcinku Kraszewskiego - Kilińskiego. W związku z powyższym zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu - prosimy uważać na znaki. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

REKLAMA

NA SKRÓTY

BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA I GMINY

W ramach Budżetu Obywatelskiego finansowanie otrzymują najciekawsze inicjatywy zgłaszane przez Mieszkańców.

Serwis dla Organizacji Pozarządowych działających na terenie Miasta i Gminy Pleszew.

Wszystko o miejskim programie oferującym zniżki dla rodzin z trojgiem i większa liczbą dzieci.

PLESZEWSKIE LINIE AUTOBUSOWE

Sprawdź aktualny rozkład jazdy autobusów miejskich na stronie PLA.

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Pleszew.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby przesłać wiadomość do burmistrza lub zastępców.

Wielkość czcionki
Kontrast