Samorządy lokalne
Szkoły
Kultura
Nasi partnerzy
Media
Firmy i instytucje
Sport i turystyka
Prywatne
Dodaj +
PTTK Oddział Pleszew
Jeśli nie masz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu, skorzystaj z naszej oferty,z nami zwiedzisz najciekawsze miejsca związane z historią, przyrodą i krajoznawstwem. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze jest stowarzyszeniem skupiającym turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. W Towarzystwie zrzeszonych jest około 60 tysięcy członków zwyczajnych PTTK opłacających regularnie składkę członkowską.
Przejdź do serwisu

Open Basket Pleszew
Oficjalna strona Open Basket Pleszew. Relacje z meczy, wywiady, galeria zdjęć, forum kibiców. Wyjątkowa strona, wyjątkowego zespołu!
Przejdź do serwisu

Pleszewski Klub Karate
Zapraszamy na treningi karate shotokan oraz karate wkf, zapisy od wrzesnia tel. (0-62) 7425615 , .....kom. 501169367. Treningi prowadzi wielkrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy karate shotokan Bartłomiej Sołtysiak 1 Dan oraz Damian Sołtysiak 1 Dan drużynowy Mistrz Świata i Mistrz Polski Seniorów.
Przejdź do serwisu

Klubu Sportów Wodnych VEGA LOK Pleszew
Klub Sportów Wodnych "VEGA" LOK Pleszew powstał z myślą o popularyzowaniu, organizowaniu i rozwijaniu żeglarstwa we wszystkich jego formach wśród osób, które chociaż trochę interesują się tą dyscypliną sportu. Pozwala on również na rozpoczęcie wspaniałej żeglarskiej przygody osobom, które nigdy nie miały do czynienia z jednostkami pływającymi.
Przejdź do serwisu

Klub LKS ACROPOL GOŁUCHÓW rocznik '95
Nieoficjalna strona młodego zespołu piłkarskiego ACROPOL GOŁUCHÓW. Na stronie możemy znaleść wszystkie informacje na temat samego zespołu, jego rozgrywek, terminarz spotkań. Na bierzaco aktualizowana strona bogata jest w galerię oraz aktualności ze spotkań i treningów sportowych.
Przejdź do serwisu

Amatorska Liga Siatkówki
Strona ta powstała z myślą o Was abyście mogli na bieżąco śledzić Rekreacyjne Rozgrywki Ligii Amatorskiej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Jesteśmy miłośnikami siatkówki, staramy się ją promować na terenie Naszej gminy, a pierwsze tego efekty można zauważyć w Kowalewie gdzie z naszej inicjatywy powstało boisko do siatkówki (zarówno słupki jak i piasek na podłoże boiska otrzymaliśmy od sponsorów, natomiast siatkę i piłkę musieliśmy zakupić sami). Postanowiliśmy "zarazić" naszą pasją młodzież kowalewską i nie tylko, co w pełni nam się udało, ponieważ obecnie chętnych do gry jest ok. 20 osób w różnym wieku.
Przejdź do serwisu

FC Pleszew
FC Pleszew jest oficjalnym Fan Clubem KOLEJORZA. Organizujemy zbiorowe wyjazdy na mecze w Poznaniu a także na mecze wyjazdowe. Naszym celem jest przyciągniecie jak największej liczby kibiców z Pleszewa i okolic. Jeżeli interesujesz się piłką nożną dołącz do nas a na pewno się nie zawiedziesz ;)
Przejdź do serwisu

KS Stal Pleszew
Jeżeli interesujesz sie piłką nożną i chcesz na bieżąco śledzić poczynania piłkarzy Rolbudu - zapraszamy na oficjalną stronę pleszewskiej drużyny piłkarskiej. Znajdziesz tu aktualne tabele, wyniki , składy, obszerne relacje z meczów wraz z obszernymi galeriami i wszystko to co związane z rozgrywkami klasy okręgowej.
Przejdź do serwisu

Akademia Zdrowia Trójki
Strona Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie. Strona zawiera informacje dotyczące sportu i rekreacji w szkole, w szczególności dotyczące działalności Akademi Zdrowia Trójki.
Przejdź do serwisu