UMiG
13
11
2013

PISK czyli co, gdzie i kiedy!

Dodane przez Anna Bogacz 0

Nie wszyscy pamiętają, że w naszym mieście działa PISK czyli Pleszewski Informator Społeczno Kulturalny. To system, dzięki któremu każdy posiadacz telefonu komórkowego może otrzymywać sms-y informujące o różnych imprezach i przedsięwzięciach. Jest to całkowicie bezpłatne! Wystarczy zapisać się do bazy. Można to zrobić na kilka sposobów.

Kilka lat temu pleszewski samorząd jako pierwszy w Wielkopolsce, a drugi w naszym kraju uruchomił nowatorski system informowania mieszkańców Miasta i Gminy Pleszew oraz „nie-pleszewiaków”, którym blisko jest Gród nad Nerem, pod nawzą PISK czyli Pleszewski Informator Społeczno – Kulturalny. Polega on na tym, że zainteresowane osoby otrzymują w formie SMS-ów zapowiedzi lokalnych wydarzeń: koncertów, przedstawień teatralnych, imprez, akcji charytatywnych, seansów kinowych, meczów i innych wydarzeń sportowych. – Podkreślamy, że ten system jest całkowicie bezpłatny. Każdy, kto zapisze się do bazy PISK-u, nie ponosi żadnych kosztów, a zyskuje wiele, bo ma bezpośredni dostęp do pleszewskiego kalendarza imprez” – zapewnia Anna Bogacz, rzecznik prasowy  UMiG Pleszew – Wystarczy udostępnić nam jedynie numer telefonu, nie potrzebujemy żadnych innych danych osobowych – dodaje.

Jak zatem aktywować PISK w swoje komórce?

Wystarczy kliknąć podany niżej link oraz wypełnić wszystkie pola.

Aby dodać numer Kliknij Tutaj.

– Nie zawsze za pomocą plakatów, miejskiej strony internetowej, facebooka czy promocji w prasie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. Telefony komórkowe dziś posiadają niemal wszyscy, zatem PISK jest bardzo skutecznym narzędziem informacyjnym –  przekonuje Przemysław Marciniak – kierownik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej UMiG Pleszew.

 

Wprowadził: Anna Bogacz

Comment
0

Wyślij wiadomość

Wielkość czcionki
Kontrast