SOŁECTWA I OSIEDLA SĄ JEDNOSTKAMI POMOCNICZYMI GMINY. NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH GMINY SPRAWUJĄ ORGANY GMINY.

Osiedle nr 1
"Zielone"

Przewodniczący:
Marcin Walczak
Adres Przewodniczącego:
ul. Zielona 10/24
telefon kontaktowy:
+ 48 788 136 350
Obszar:
Kasztanowa, Koźmińska, Kwiatowa, Lipowa (numery parzyste od 2 do końca), Osiedlowa, Poznańska (numery nieparzyste od 63 do końca), Różana, Słoneczna, Szpitalna, Wierzbowa, Wiśniowa, Zielona.

Osiedle nr 2
"Wojska Polskiego"

Przewodniczący:
Karol Szehyński
Adres Przewodniczącego:
Aleje Wojska Polskiego 42/2
Telefon kontaktowy:
+ 48 500 191 015
Obszar:
Aleje Mickiewicza, Aleje Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Famotu, Grunwaldzka, Krótka , Kubackiego, Karola Marcinkowskiego, Plac Wolności im. Jana Pawła II, Sporna, Sportowa, Stefana Batorego, Traugutta, Władysława Jagiełły

Osiedle nr 3
"Śródmieście"

Przewodniczący:
Mateusz Antczak
Adres Przewodniczącego:
ul. Krzywa 2/4
Telefon kontaktowy:
+ 48 698 299 512
Obszar:
Kolejowa, Kowalska, Krzywa, Krzyżowa, Lecha Kaczyńskiego, Łąkowa, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Poznańska (numery nieparzyste od 1 do 33), Sienkiewicza, Stare Targowisko, Stolarska, Strumykowa, Targowa, Wąska, Wyspiańskiego, Zamkowa

Osiedle nr 4
"Rodzinne"

Przewodniczący:
Ryszard Jentek
Adres Przewodniczącego:
ul. Piaski 12
Telefon kontaktowy:
+ 48 886 435 212
Obszar:
Garncarska, Kaliska, Kilińskiego, Komunalnych, Kościelna, Niepodległości, Panieńska, Piaski, Plac Kościelny, Polna Samulskiego, Szkolna, Śmieja Młyn, Wodna, Wschodnia

Osiedle nr 5
"Jordanowskie"

Przewodnicząca:
Elżbieta Hyla
Adres Przewodniczącego:
ul. Rynek 5
Telefon kontaktowy:
+ 48 504 042 055
Obszar:
Bramkowa, Daszyńskiego, Edmunda Bojanowskiego, Glinki, Kraszewskiego, Ks. Kazimierza Niesiołowskiego, Lenartowicka, Plac Powstańców Wlkp., Prokopowska, Rynek, Tyniec

Osiedle nr 6
"Wokół wieży"

Przewodniczący:
Dorota Żarnowska
Adres Przewodniczącego:
ul. Bogusławskiego 6
Telefon kontaktowy:
+ 48 663 599 727
Obszar:
Błotna, Chełmońskiego, Chopina, Feliksa Nowowiejskiego, Gierymskiego, Grottgera, Gen. J. Hallera, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, J. Kiepury, J. Matejki, Józefa Szpunta, Kossaka, K. Kurpińskiego, Kusocińskiego, K. Sopałowicza, K. Szymanowskiego, L. Solskiego, Makowskiego, Marszewska, Michałowskiego, Moniuszki, M. Karłowicza, M. Bałuckiego, Norwida, Pomorska (numery od 1 do 20), Poznańska (numery parzyste od 2 do 58), Św. Ducha, Stefana Kisielewskiego, W. Bogusławskiego, Włodzimierza Jacorzyńskiego, Witkiewicza

Osiedle nr 7
"Zachodnie"

Przewodnicząca:
Bernadeta Gawrońska
Adres Przewodniczącej:
ul. Żeromskiego 12
Telefon kontaktowy:
+ 48 662 816 610
Obszar:
Asnyka, Bałtycka, Cicha, Ciołkowskiego, Dąbrowskiego, Drobnika, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, Helska, Karczewskiego, Konopnickiej, Kopernika, Młyńska, M. C. Skłodowskiej, Nowa, Olsztyńska, Pomorska (numery od 21 do końca), Poznańska (numery parzyste od 60 do końca), Prusa, Szenica, Toruńska, Tuwima, Wł. Reymonta, Wrzesińska, Zachodnia, Żeromskiego

Osiedle nr 8
"Królewskie"

Przewodniczący:
Sławomir Drążewski
Adres Przewodniczącego:
ul. Przemysława II 7
Telefon kontaktowy:
+ 48 665 688 975
Obszar:
Anny Jagiellonki, Armii Poznań, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Malinie, Malińska, Podgórna, Poziomkowa, Przemysława II, 70 Pułku Piechoty, Rolna, St.A. Poniatowskiego, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Zygmunta III Wazy, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego

Osiedle nr 9
"Reja"

Przewodniczący:
Eryk Kowcuń
Adres Przewodniczącego:
ul. M. Reja 2/2
Telefon kontaktowy:
+ 48 668 492 757
Obszar:
A.F. Modrzewskiego, Kochanowskiego, Lipowa (numery nieparzyste od 1 do końca), M. Reja, M. Bogusza, Poznańska (numery nieparzyste od 35 do 61), Słowackiego

Osiedle nr 10
"Piastowskie"

Przewodniczący:
Adrian Michalak
Adres Przewodniczącego:
ul. Mieszka I 3/28
Telefon kontaktowy:
+ 48 889 643 463
Obszar:
Mieszka I, Bolesława Krzywoustego
Wielkość czcionki
Kontrast