Serwis internetowy Miasta i Gminy Pleszew został wykonany w oparciu o najnowsze standardy i trendy wykorzystywane w internecie.
Głównym celem naszego serwisu, jest dostarczenie użytkownikowi informacji na temat miasta i gminy Pleszew, jak i rozrywki w sposób dostosowany do charakteru i zadań UMiG Pleszew.

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie danych z serwisu wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej UMiG Pleszew. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności i zasady użytkowania serwisu.

USŁUGI DODANE

Na stronach internetowych niniejszego serwisu, zgromadzono szereg dodatkowych elementów mających na celu dostarczenie użytkownikowi maksymalnej satysfakcji wynikającej z tzw. personalizacji serwisu internetowego, oraz dodatkowych interaktywnych funkcji takich jak kolorystyka, wirtualne kartki pocztowe, filmy i inne.
Wszystkie zgromadzone elementy wymagają jednak wprawy w posługiwaniu się zasobami internetowymi. Dlatego też w newralgicznych miejscach serwisu przygotowano pliki pomocy. Zasoby te zostały oznaczone ikonką W celu uniknięcia nieporozumień, zachęcamy do zapoznania się z głownym plikiem pomocy.

OBOWIĄZUJĄCE STANDARDY

Niniejszy serwis internetowy został wykonany w oparciu o zasady zawarte w:

  1. Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 11 października 2005 r. w sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z dnia 28 października 2005 r.),
  2. Ustawie z dnia 6 września 2001 r.o dostępie do informacji publicznej. (Dz. U. z dnia 8 października 2001 r.),
  3. Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U.02.101.926),
  4. Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnetrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

REDAKCJA SERWISU

Redaktor Naczelny
Marcin Konieczny
Rynek 1
63-300 Pleszew
Rzecznik prasowy UMiG Pleszew
Kontakt