Lista laureatów konkursu „Czysta Akcja – Segregacja!”
07
05
2018

Lista laureatów konkursu „Czysta Akcja – Segregacja!”

Dodane przez Anna Bogacz 0

Lista laureatów drugiej edycji konkursu plastycznego „CZYSTA AKCJA – SEGREGACJA”

 

Kategoria indywidualna klasy I-III

Imię i nazwisko
I miejsce Oliwia Kaniewska, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Twórców Ludowych w Kuczkowie
II miejsce Oskar Szymendera, klasa I b, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie
III miejsce Liwia Urban, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie

 

Kategoria indywidualna klasy IV – VII

Imię i nazwisko
I miejsce Antonina Kondracka, klasa VII a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie
II miejsce Wiktoria Wirowska, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie
III miejsce Marta Wawrzyniak, klasa VII a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie

Wyróżnione prace w kategorii indywidualnej klasy IV- VII

Adam Kozłowski, klasa IV a, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie

Amelia Skrzypniak, klasa VII a, Zespół Szkół Publicznych nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie

Paweł Pietrowski, klasa VI a, Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Piotr Pietrowski, klasa VI a, Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Julia Przybylska, klasa VII a, Szkoła Podstawowa nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Aleksandra Szymura, klasa IV b, Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Stanisław Fabisz, klasa VII a, Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Sebastian Ogonowski, klasa IV d, Szkoła Podstawowa nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Tymoteusz Szczepański, klasa IV b, Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie

Aleksandra Zawistowska, klasa V a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszew

 

Kategoria zespołowa klasy I-III

Imię i nazwisko
I miejsce Aleksander Bartczak i Dawid Sołtysiak, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie
II miejsce Dzieci ze świetlicy ZSP nr 3, klasa I-III, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie
III miejsce Klasa 3 praca zbiorowa, klasa III, Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach

 

Kategoria zespołowa klasy IV – VII

Imię i nazwisko
I miejsce Zofia Łuczak, Patrycja Mysiewicz, Joanna Chlasta i Klaudia Kląskała, klasa VI, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Twórców Ludowych w Kuczkowie
II miejsce Natasza Walczak i Małgorzata Trzaska, klasa IV a, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie
III miejsce Aleksandra Balcerek, Natalia Giernalczyk i Julia Mróz, klasa IV, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Twórców Ludowych w Kuczkowie

 

Wprowadził: Anna Bogacz

Wielkość czcionki
Kontrast