Samorządy lokalne
Szkoły
Kultura
Nasi partnerzy
Media
Firmy i instytucje
Sport i turystyka
Prywatne
Dodaj +
Życie Pleszewa
W skład Południowej Oficyny Wydawniczej wchodzą cztery tygodniki. "Życie Pleszewa" - na rynku od ponad 9 lat. Nakład 7,2 tys. egz. Obejmuje powiat pleszewski - gminy: Pleszew, Dobrzyca, Gołuchów, Czermin, Chocz, Gizałki.
Przejdź do serwisu

Radio Centrum
Ze względu na bezprecedensowy w skali kraju status (stacja jest własnością Skarbu Państwa jako dział kompleksu Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, podległego administracji urzędu marszałkowskiego. Radio Centrum nadaje na częstotliwości 106,4 MHz
Przejdź do serwisu

Telewizja Kablowa ProArt
Telewizja Kablowa Pro-Art powstała w Ostrowie Wielkopolskim przed 11 laty, jako studio telewizyjne produkujące program telewizyjny na potrzeby operatora sieci Przedsiębiorstwa PROMAX. Obecnie jesteśmy największą telewizją kablową w Południowej Wielkopolsce.
Przejdź do serwisu

Dziennik Wielkopolski
Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy: z przyjemnością i satysfakcją publikować będziemy Wasze teksty, emitować Wasze filmy ilustrujące zamieszczane informacje, czy umieszczać fotorelacje. Jednym z naszych priorytetów jest promocja wspólnego regionu. Będziemy publikować cykliczne przewodniki, żeby udowodnić (tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą), że Południowa Wielkopolska tradycją i spuścizną po wiekach dawnych stoi!
Przejdź do serwisu


Gazeta Pleszewska
Na naszej stronie znajdziecie codziennie najświeższe informacje z Pleszewa i okolicy a także wiadomości z innych wielkopolskich miast m.in. z Kalisza, Ostrowa a nawet ze stolicy Wielkopolski.
Przejdź do serwisu