Witamy w weekendowym wydaniu portalu pleszew.pl!

KULTURA NA WEEKEND

OBEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE PLESZEW TV!

POCZYTAJ WIADOMOŚCI Z TYGODNIA

Przez kilka dni w Pleszewie trenowali karatecy pod okiem Rudika Sagrunova - jednego z najlepszych trenerów w Europie.
Czytaj więcej
Post Image

Zagraliśmy rekordowo!

16 stycznia 2018
Biegaliśmy, graliśmy w piłkę, morsowaliśmy, koncertowaliśmy i licytowaliśmy!!! Rekord WOŚP w Pleszewie pobity zawodowo!
Czytaj więcej
Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Pleszewianin Roku 2017”. Kto zasłużył na ten tytuł? Zobacz kandydatury i zagłosuj!
Czytaj więcej
W Muzeum Regionalnym w Pleszewie odbyła się prezentacja pomnika upamiętniającego Powstańców Wielkopolskich, który stanie na pleszewskim Rynku w listopadzie tego roku.
Czytaj więcej
Koncertem Noworocznym Pleszew zainaugurował rok kulturalno-rozrywkowy. Tym razem orkiestra Sinfonietta Polonia uraczyła słuchaczy najpiękniejszymi przebojami w ramach weneckiego karnawału.
Czytaj więcej
Przetarg na budowę nowej siedziby Domu Kultury ogłoszony. Tylko czekać, aż stara parowozownia na terenach PKP zmieni się nie do poznania.
Czytaj więcej
Projekt pomnika Powstańców Wielkopolskich gotowy. Zaakceptował go już Honorowy Komitet Obchodów 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Teraz czas na mieszkańców Pleszewa.
Czytaj więcej
Post Image

Nowe nazwy ulic

28 grudnia 2017
Dwie ulice w Kowalewie zmieniają swoje nazwy. Taką decyzję podjął Wojewoda Wielkopolski uznając, że są niezgodne z tak zwaną ustawą dekomunizacyjną.
Czytaj więcej

KOMUNIKATY OSTRZEGAWCZE

Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C i miejscami zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, przy gruncie od -4°C do -1°C.
Czytaj więcej
Post Image

Wybory 2018

16 stycznia 2018
Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz.
Czytaj więcej
Post Image

Uwaga nauczyciele!

12 września 2017
Miasto i Gmina Pleszew, zaprasza do udziału w kursach doskonalących dla nauczycieli organizowanych w ramach projektu pn. ”Nowa Jakość Edukacji”....
Czytaj więcej
Post Image

Krajowa Mapa Zagrożeń

23 sierpnia 2017
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Czytaj więcej
Wielkość czcionki
Kontrast