Samorządy lokalne
Szkoły
Kultura
Nasi partnerzy
Media
Firmy i instytucje
Sport i turystyka
Prywatne
Dodaj +
Stowarzyszenia "Wspólnie dla przyszłosci"
"LEPIEJ ZARABIAĆ I LEPIEJ ŻYĆ " - To najważniejsze przesłanie naszej strategii. Reprezentujemy społeczność lokalną z terenu sześciu gmin powiatu pleszewskiego: Czermina, Chocza, Dobrzycy, Gizałek, Gołuchowa i Pleszewa. Zebraliśmy się po to by utworzyć lokalną grupę działania i stworzyć dla siebie strategię rozwoju naszej małej ojczyzny. Wyróżniamy się spośród naszych sąsiadów historią, przyrodą, przedsiębiorczością. Razem stanowimy powiat pleszewski oraz związek międzygminny. Identyfikujemy się z Pleszewem jako naszą naturalną stolicą.
Przejdź do serwisu

Związek Harcerstwa Polskiego - Komenda Hufca w Pleszewie
Na stronie informacje o władzach hufca, najważniejsze daty z historii pleszewskiego harcerstwa do 1935 roku, aktualności, informacje o ważnych postaciach, galeria zdjęć, artykuły prasowe.
Przejdź do serwisu

Powiatowa Stacja Sanotarno - Epidemiologiczna w Pleszewie
Godziny urzędowania Od 7.25 do 15.00 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach od 8.30 do 10.30. Nr telefonu alarmowego: 694-534-040
Przejdź do serwisu

Pleszewska Izba Gospodarcza
Pleszewska Izba Gospodarcza dostarcza bieżących informacji oraz materiały na temat programów pomocowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno tych finansowanych przez Unię Europejską jak i przez rząd oraz wybrane instytucje zagraniczne Izba pomaga doraźnie osobom, które chcą założyć własną działalność gospodarczą w celu uzyskania zezwolenia na tą działalność.
Przejdź do serwisu

Spomasz Pleszew SA
Fabryka z ponad 120 letnią tradycją specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Historia Fabryki datuje się od 1886r. Produkowane maszyny i urządzenia eksportowane są do krajów: Haiti, Chin, Jordanii, Wietnamu, Rosji, Ukrainy, Egiptu, Syrii, Peru, Turcji, Albanii; Maroka, Mongolii, Bułgarii, Czech, Niemiec, Grecji, Meksyku, Sudanu, Gwatemali, Hondurasu, Arabii Saudyjskiej, Słowacji, Rumunii, Węgier, Iranu, Francji, Anglii, ,Litwy, Białorusi, Łotwy, Japonii, USA
Przejdź do serwisu

FAMOT Pleszew SA
FAMOT Pleszew S.A. jest najbardziej znaczącym producentem obrabiarek do metalu w Polsce. Dzięki programowi produkcji tokarek spółka znana jest w Europie Środkowej i Wschodniej, a jej tradycja w budowie maszyn sięga 120 lat. Koncern Gildemeister posiada ponad 99% akcji. Zgodnie ze strategią koncernu, FAMOT Pleszew S.A. modernizuje i produkuje własne tokarki z rodziny NEF i CTX oraz pionowe centra obróbkowe DMC-V w przystępnych cenach.
Przejdź do serwisu

BRAZART s.c. Juliusz-Barbara Kwieciński
Zakład odlewów artystycznych w brązie powstał w 1976 r. w Pleszewie. W 1980 r. Juliuszowi wiecińskiemu został nadany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki tytuł "Mistrz Rzemiosła Artystycznego" w dziedzinie odlewnictwa, a w 1987 r. tytuł artysty plastyka w dyscyplinie rzeźby w zakresie odlewnictwa artystycznego w metalach.
Przejdź do serwisu

Usługi Turystyczno - Rekreacyjne Józef Sroczyński
Firma nasza od roku 2002 organizuje spływy kajakowe głównie po rzece Prośnie i Warcie. Nasza baza znajduje się w Gołuchowie, nad jeziorem wśród malowniczych lasów, gdzie można wynająć domki letniskowe oraz sprzęt pływający. Przy naszym ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, gdzie można wypożyczyć rowery wodne, kajaki i inny sprzęt pływający. Przyjedź do nas na spływ lub nad jezioro, a przekonasz się o tym sam.
Przejdź do serwisu

Przedsiębiorstwo Skupu i Przerobu Surowców Wtórnych "DELTA"
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą sie firmą na rynku złomowym już od 1990 roku. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Dzięki posiadaniu przez naszą firme nowoczesnych maszyn i urządzeń jesteśmy w stanie wyselekcjonować złom metali nieżelaznych pod względem składu chemicznego z dokładnością do 0,001% zawartości jednego pierwiastka. Zajmujemy się również obróbką mechaniczną dokładnie rozsortowanego złomu.
Przejdź do serwisu

ZŚK "EMKATO" - Mieczysław Kłodziński
Zakład Ślusarsko-Kotlarski "EMKATO" produkuje nowoczesne, ekologiczne, sterowane elektronicznie kotły przystosowane do spalania gorszych gatunków węgla, drewna oraz miału węglowego. Nasze kotły centralnego ogrzewania dostosowane są do wszelkich typów kotłowni, oraz zapotrzebowań naszego klienta.
Przejdź do serwisu

Jaronet&WebVision - Jarosław Hain
Firma Jaronet & WebVision, władająca domeną Partnert.pl jest krajowym dostawcą usług hostingowych i webmasterskich. Dzięki naszym rozwiązaniom klient otrzymuje gotowy produkt, pozwalający na zarządzanie serwisem internetowym wprost z przeglądarki, bez udziału jakichkolwiek narzędzi dodatkowych oraz znajomości języka programowania i to w dodatku, w trzech dowolnie wybranych językach narodowych.
Przejdź do serwisu

Wojciech Trybulski - Red Cube projektowanie graficzne
Projektowanie stron internetowych, logotypów, projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, inne formy graficzne.
Przejdź do serwisu

Stowarzyszenie Nadzwyczajne Dzieci
13 maja 2005 roku w Sądzie Rejonowym w Poznaniu zostało zarejestrowane Stowarzyszenie Nadzwyczajne Dzieci. Celem Stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom i młodzieży z problemami neurologicznymi, a w szczególności, działanie na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i ich rodzin, wspieranie rodzin w realizacji rehabilitacji domowej według programów organizacji neurologicznej, popularyzacja wiedzy dotyczącej organizacji neurologicznej, promocja i wspieranie wszelkich działań osób i instytucji działających na rzecz wyrównywania szans dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej, tworzenie płaszczyzn wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy osobami i instytucjami zainteresowanymi metodami organizacji neurologicznej.
Przejdź do serwisu

NetVision - Strony internetowe, informatyka i internet
Głównym celem firmy jest projektowanie stron internetowych zawierających mapy dojazdowe, galerie zdjęć, formularze kontaktowe; sklepów internetowych; wizytówek. Oferujemy nasze usługi z dojazdem do klienta. Dodatkowo rozwiązujemy problemy związane ze sprzętem komputerowym - konfiguracja i konserwacja oraz instalacja systemów operacyjnych, oprogramowania użytkowego. Oferujemy pomoc w modernizacji sprzętu komputerowego, rozbudowie i doradztwie przy kupnie nowych urządzeń.
Przejdź do serwisu

Studio Plenet
Studio Plenet jest agencją kreatywną powstałą w 2000 r. w Pleszewie. Obsługujemy renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, realizując indywidualne potrzeby i wspierając ich wiedzą. Zajmujemy się projektowaniem serwisów www oraz wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych, a także tworzymy identyfikacje wizualne oraz projektujemy grafikę na potrzeby reklamowe.
Przejdź do serwisu

Firma remontowa MAL-MIR
Firma remontowa MAL-MIR zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów oraz wszelkich prac wykończeniowych (wewnątrz obiektów). Zapewniamy rzetelną, elastyczną i sprawną obsługę remontową. Adaptujemy pomysły klienta lub służymy poradą w kwestii aranżacji oraz dekoracji wnętrz.
Przejdź do serwisu