Drogi zarządzane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie

Mapa miasta

Kolorem żółtym zaznaczono drogi utrzymywane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie - zimowe utrzymanie dróg

Wykaz ulic miejskich objętych zimowym utrzymaniem w roku 2017/2018

Ul. A. Jagielonki
Ul. Al. Mickiewicza
Ul. Asnyka
Ul. B. Chrobrego
Ul. Bałtycka
Ul. Bałuckiego
Ul. Batorego
Ul. Błotna
Ul. Bogusławskiego
Ul. Bojanowskiego
Ul. Bolesława Śmiałego
Ul. Bramkowa
Ul. Chełmońskiego
Ul. Chopina
Ul. Cicha
Ul. Ciołkowskiego
UL.Daszyńskiego
Ul. Dąbrowskiego
Ul. Drobnika
Ul. Fabryczna
Ul. Fredry
Ul. Gałczyńskiego
Ul. Garncarska
Ul. Gdańska
Ul. Gdyńska
Ul. Gierymskiego
Ul. Glinki
Ul. Grottgera
Ul. Grunwaldzka
Ul. Helska
Ul. W.Jacorzyńskiego
Ul. Jana III Sobieskiego
Ul. Karczewskiego
Ul. Kaczyńskiego
Ul. Karłowicza
Ul. Kasztanowa
Ul. Kiepury
Ul. S.Kisielewskiego
Ul. Komunalnych
Ul. Kopernika
Ul. Kossaka
ul. Kościelna
Ul. Kowalska
Ul. Kraszewskiego

Ul. Królowej Jadwigi
Ul. Krótka
Ul. Krzywa
Ul. Krzyżowa
Ul. Kubackiego
Ul. Kurpińskiego
Ul. Kusocińskiego
Ul. Kwiatowa
Ul. Łąkowa
Ul. M. Konopnickiej
Ul. M.C.Skłodowskiej
Ul. Makowskiego
Ul. Malinie
Ul. Marcinkowskiego
Ul.Marszewska
Ul. Matejki
Ul. Mieszka I
Ul. Młyńska
Ul. Modrzewskiego
Ul. Moniuszki
Ul. Norwida
Ul. Nowa (plus odcinek boczny)
Ul. Niepodległości
Ul. Olsztyńska
Ul. Osiedlowa
Ul. Paderewskiego
Ul. Panieńska
Ul. Plac Kościelny
Ul. Plac Kościuszki
Ul.Plac Powstań.Wielkopolskich
Ul. Plac Wolności
Ul. Polna
Ul. Pomorska
Ul. Poziomkowa
Ul. Poznańska – pieszojezdnia
Ul. Prusa
Ul. Przemysława II
Ul. Reymonta
Ul. Rolna
Ul. Różana
Ul. Rynek
Ul. Sopałowicza
Ul. Słoneczna
Ul. Solskiego

Ul. Sporna
Ul. Sportowa
Ul. ST.A. Poniatowskiego
Ul. Stare Targowisko
Ul. Stolarska
Ul. Szenica
ul. Szkolna
Ul. Szpitalna
Ul. Szpunta
Ul. Szymanowskiego
Ul. Św. Ducha
Ul. Targowa
Ul. Toruńska
Ul. Traugutta
Ul. Tuwima
Ul.Tyniec
Ul. W. Jagiełły
Ul. Warneńczyka
Ul. Wąska
Ul. Wieniawskiego
Ul. Wierzbowa
Ul. Wiśniowa
Ul. Witkiewicza
Ul. Wł. Łokietka
Ul. Wodna – Piaski
Ul. Wojska Polskiego – osiedle
Ul. Wrzesińska
Ul. Wschodnia
Ul. Wyspiańskiego
Ul. Zachodnia
Ul. Zielona
Ul. Zygmunta Augusta
Ul. Zygmunta III Wazy
Ul. Zygmunta Starego
Ul. Żeromskiego
Od ul. Piaski do wytwórni
Ul. Śmieja Młyn
Ul. Ogrodowa 13 (drogi wewnętrzne)
Ul. Kubackiego (drogi wewnętrzne) Od ul. Mieszka I do ul. K. Jadwigi przy przedszkolu
Ul. Samulskiego
Ul. Famotu
Ul. Strumykowa
Ul. Sienkiewicza
Ul. Ogrodowa

Wykaz dróg wiejskich objętych zimowym utrzymaniem w roku 2017/2018

Turowy – wieś
Grodzisko – wieś
Grodzisko (posesja za kościołem)
Sulęcin – Pacanowice
Pacanowice – Marszew
Prokopów – Lenartowice
Lenartowice – Przydziałki (ul.Parkowa)
Marszew – wieś
Marszew – (osiedle)
Marszew – Korzkwy
Korzkwy – Pleszew
Kowalew – wieś w tym ulice:
Chrobrego
Łąkowa
Baranów
Grunwaldzka
Cegielniana
Sienkiewicza
Fabryczna
Ks. Wawrzyniaka
Brzóski
Jabłonkowa
Kowalew Osiedle – w tym ulice:
Berlinga
Mikołajczyka
Piłsudskiego
Pokoju
Przyjazna
Rataja
Rzemieślnicza
Sikorskiego
Sobieskiego
Witosa
Wolności

Suchorzew – wieś w tym ulice
Słoneczna
Kwiatowa
Kowalew – Suchorzew – Madera
Kowalew – Baranówek (ul.Cmentarna)
Pleszew – Baranówek
Taczanów – Karminek
Taczanów I – Taczanów II
Taczanów II- Karminek (blok nadleśnictwa)
Bronów – Grudzielec
Bronów wieś – Grudzielec
Ludwina – Sowina Błotna
Sowina Błotna – wieś
Sowina Błotna – Janków
Janków – wieś
Borucin – wieś
Kuczków – wieś
Chorzew – Brzezie
Brzezie- wieś
Pardelak – wieś
Grodzisko – Tursko – Zawady (Tumidaj,Zawady Ner, Zawady wieś i Młyn)
Grodzisko – Rokutów
Pacanowice – Prokopów
Rokutów – wieś
Przedziałki – Lenartowice
Prokopów – Marszew
Sowina – Sowina Błotna
Bógwidze – Józefina – Bógwidze
Kotarby – Borucin – Kuczków
Sowina Błotna – Łaszew – Zielona Łąka – Brzezie
Dobra Nadzieja – Nowa Wieś

Sowina – Kuczków
Lubomierz – Wieś
Kowalew (ul. Mickiewicza)- Izbiczno
Józefina – Koryta
Sowina – Koryta
Baranówek – Czarnuszka
Kowalew – Sośnica (ul. Krawczykowo)
Borucin – Nowa Wieś
Zawidowice (Zapłocie)
Janków – droga krajowa nr 11
Ludwinka
Lenartowice – wieś
Sowina – Bógwidze
Piekarzew ul. Szklana
Nowa Wieś – osiedle
Nowa Wieś-droga dz.256
Nowa Wieś – Ziel. Łąka przez Folusz
Zielona Łąka – ulice
Chrzanów
Kuczków – w tym ulice
Słoneczna
Południowa
Suchorzew – w tym ulice
Zachodnia
Łąkowa
Taczanów – Leśniczówka
Droga kraj. Nr 12 – Abisynia
Dobra Nadzieja – osiedle
Lenartowice – osiedle w tym ulice:
Ul. Wrzosowa
Ul. Jaśminowa
Ul. Klonowa
Ul. Brzozowa

Wielkość czcionki
Kontrast