UMiG
18
03
2014

Debiut roku na arenie międzynarodowej

Dodane przez Anna Bogacz 0

Sukces pleszewskiej firmy na arenie międzynarodowej. Firma INSTAL CHEMIK – dostawca FAMOT-u otrzymała nagrodę dla najlepszego dostawcy koncernu DMG MORI. Po raz pierwszy Zarząd Koncernu przyznał nagrodę polskiej firmie.

DMG MORI, niemiecko-japoński koncern produkujący obrabiarki, do którego należy pleszewski FAMOT, każdego roku organizuje Wystawę Firmową w swoim największym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. W ramach Wystawy odbywa się DZIEŃ DOSTAWCY, podczas którego wręczane są nagrody dla najlepszych dostawców DMG MORI.

W dniu 18.02.2014 nagrodę w kategorii „Debiut Roku” otrzymała pleszewska firma INSTAL CHEMIK, dostawca kabin obrabiarek dla FAMOT.

Współpraca pomiędzy FAMOT a INSTAL CHEMIK w zakresie dostaw kabin do obrabiarek produkowanych w Pleszewie rozpoczęła się w 2005 roku. Począwszy od ubiegłego roku INSTAL CHEMIK eksportuje także swoje wyroby do innych zakładów produkcyjnych DMG MORI.

Zarząd Koncernu, po raz pierwszy w historii konkursu, przyznał nagrodę dla najlepszego dostawcy firmie z Polski. Nagrodę w imieniu firmy INSTAL CHEMIK odebrali Panowie Jacek Rauhut z synem Piotrem Rauhutem. – Jesteśmy dumni z wyróżnienia oraz współpracy z największym na świecie producentem obrabiarek. Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez współpracy z pleszewską fabryką FAMOT. Inwestycje w nowoczesne technologie oraz ciągła poprawa jakości to gwarancja pewnego rozwoju nie tylko naszej firmy, lecz także całego regionu Pleszewa. Dziękujemy za uznanie! – mówią właściciele uhonorowanej firmy.

Wprowadził: Anna Bogacz

Comment
0

Wyślij wiadomość

Wielkość czcionki
Kontrast